Ana Sayfa BAĞCILAR İSTANBUL İÇİN KARAR GÜNÜ

İSTANBUL İÇİN KARAR GÜNÜ

Okunma Sayısı 181
0

İstanbul’da İl Pandemi Kurulu alınması beklenen yeni tedbirler, yapılan denetimler, toplu ulaşım ve kademeli mesai gündemi ile toplandı. Alınan kararlar bugün duyurulacak.

Koronavirüs vaka sayılarında yaşanan artışın ardından ek tedbirlerin getirilmesi gündeme gelmişti. Bu kapsamda İstanbul İl Pandemi Kurulu kademeli mesai, toplu taşıma, alınması planlanan yeni tedbirler ve pandemi sürecinde yapılan denetimlerin görüşüldüğü kritik bir toplantı düzenledi.

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya İl Pandemi Kurulu’nun toplantısıyla ilgili sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu. Yerlikaya, “İl Pandemi Kurulu’muz toplandı. İstanbul genelinde alınan pandemi tedbirleri, yapılan denetimler, filyasyon #izolasyon takip çalışmaları ve toplu ulaşım ile kademeli mesai konularını kurul üyelerimizle birlikte değerlendirdik.” ifadelerini kullandı.

Kararlar bugün açıklanacak

Koronavirüsün yayılmasının önüne geçilmesi amacıyla düzenlenen kritik toplantısının ardından açıklama yapan  İstanbul için Vali Yerlikaya, alınan kararların 18 Eylül Cuma günü açıklanacağını belirtti.

 

CEVAP VER

Lütfen yorum yazınız
Lütfen adınızı giriniz