Ana Sayfa GENEL ESNAFIN KREDİ BORCU ERTELENDİ!

ESNAFIN KREDİ BORCU ERTELENDİ!

Okunma Sayısı 148
0

Esnaf kredileri ile ilgili son dakika açıklaması Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan geldi. Halkbank tarafından esnaf ve sanatkarlara kullandırılan kredilerle ilgili açıklamada bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan taksit erteleme müjdesini paylaştı. Peki, esnaf kredileri ertelendi mi?

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin İstanbul İl Başkanlığından, AK Parti 7. Olağan Denizli, Mersin, Uşak il kongrelerine canlı bağlantıyla katıldı.

Konuşmasında esnaf kredileri ile ilgili önemli açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan erteleme müjdesinde bulundu. İşte o açıklamada yer alan detaylar…

KREDİLER ERTELENDİ Mİ? HALKBANK ESNAF KREDİSİ TAKSİTLERİNE ERTELEME MÜJDESİ

Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklamasında  “Halkbank tarafından esnaf ve sanatkarlara kullandırılan Hazine ve Maliye Bakanlığı faiz destekli kredilerin 1 Ocak 2021-30 Haziran 2021 arası 6 aylık dönemde ödenmesi gereken taksitleri ertelenecektir” ifadelerini kullandı.

Buna göre Hazine ve Maliye Bakanlığı faiz destekli kredisini Halkbank’tan kullan esnaf ve sanatkarlar belirtilen tarihler içerisinde 6 aylık taksit erteleme gerçekleştirebilecekler.

 

CEVAP VER

Lütfen yorum yazınız
Lütfen adınızı giriniz