Ana Sayfa ESENLER SUBAT DALGALI’NIN ACI GÜNÜ

SUBAT DALGALI’NIN ACI GÜNÜ

Okunma Sayısı 271
0

Esenler Belediyesi Meclis Üyesi Subat Dalgalı babasını kaybetti. Bir süredir hastanede tedavi gören 85 yaşındaki Hacı Kasım Dalgalı hayatını kaybetti.

Esenler Belediyesi AK Parti Meclis Üyesi ve Bayrampaşa Hal Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Subat Dalgalı babasını kaybetti. Yaklaşık 2 aydır hastanede tedavi gören 85 yaşındaki Hacı Kasım Dalgalı doktorların tüm müdahalelerine rağmen kurtarılamadı ve hayata gözlerini yumdu. 13 çocuk babası ve çevresinde sevilip sayılan Hacı Kasım Dalgalı’nın cenaze namazı, Kemer Mahallesi’ndeki Cabir Bin Abdullah Camii’nde öğleyi müteakip kılındı.

Cenaze namazına Esenler Kaymakamı Adil Karataş, Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu, AK Parti Esenler İlçe Başkanı Umut Özkan, MHP Esenler İçle Başkanı Suat Yılmaz, belediye başkan yardımcıları, belediye meclis üyeleri, Subat Dalgalı başta olmak üzere ailesi, yakınları ve kalabalık bir cemaat topluluğu katıldı. Cenazede kısa bir konuşma yapan Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu, Hacı Kasım Dalgalı’yı yaklaşık 10 yıldır tanıdığını ve gönül dostu bir insan olduğunu belirterek, “Esenler’in kanaat önderlerinden birisiydi. Hem Esenlerimizin, hem de ailesi başta olmak üzere tüm sevenlerinin başı sağolsun. Mekanı Cennet olsun” dedi. Kılınan cenaze namazı ve yapılan duanın ardından merhumun naşı toprağa verilmek üzere memleketi Siirt – Baykan’a yolcu edildi.

CEVAP VER

Lütfen yorum yazınız
Lütfen adınızı giriniz

15 − ten =