Ana Sayfa YAŞAM MEHDİ DAŞ’IN MUTLU GÜNÜ

MEHDİ DAŞ’IN MUTLU GÜNÜ

Okunma Sayısı 94
0

Esenler Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürü Mendi Daş’ın kızı Pelin Daş, Bilal Kaçmaz’la, Esenler Kültür Merkezi’nde, Esenler Belediye Başkan Yardımcısı Ömer Çetinkaya’nın kıydığı nikahla hayatlarını birleştirdiler.

NİKAHI ÇETİNKAYA KIYDI

Esenler Kültür Merkezinde gerçekleşen nikah töreninde, hayatlarını birleştiren, Pelin Daş ve Bilal Kaçmaz’ın nikahını kıyan Esenler Belediye Başkan Yardımcısı Ömer Çetinkaya, bir ömür boyu mutluluklar diledi.

Çetinkaya daha sonra,  “Bu güzel ortamda gerçekten güzel bir anı yaşıyoruz. Bizler için güzel bir gün. Daş & Kaçmaz ailelerinin akrabalığının perçinleştiği bu güzel ve mutlu günde, uzaktan ve yakından gelerek katıldınız, ailelerin mutluluğuna mutluluk kattınız” dedi.

MEHDİ DAŞ MİSAFİRLERİNİ KAPIDA KARŞILADI

Nikâh törenine, kaymakamlık çalışanları Birim amirleri,  birim çalışanları, mahalle muhtarları, Basın mensupları, STK temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı. Mehdi Daş, misafirlerini kapıda karşılayarak hepsine tek tek hoş geldiniz dedi.

Esenler Kaymakamlığı Yazı işleri Müdürü Mehdi Daş’ı yalnız bırakmayan mesai arkadaşları, Esenler Belediyesi meclis üyeleri, siyasi parti temsilcileri, mahalle muhtarları, Basın mensupları, STK temsilcileri ve sevenleri nikah törenine katılarak ailelere hayırlı olsun dediler ve çiftlere mutluluklar dilediler.

SON DAKİKA ESENLER HABER Gazetesi olarak, Daş ve Kaçmaz çiftine ömür boyu mutluluklar dileriz

 

CEVAP VER

Lütfen yorum yazınız
Lütfen adınızı giriniz

1 × 4 =