Ana Sayfa ESENLER Esenler’de silahlı kuyumcu soygunu: 2 kişi öldü

Esenler’de silahlı kuyumcu soygunu: 2 kişi öldü

Okunma Sayısı 550
0

Esenler Çinçindere’de silahlı kuyumcu soygun girişimi yaşandı.

Sabah 11.00 saatlerinde Esenler Çin çin deresi caddesi Numara 83’e gelen yabancı uyruklu çarşaflı 4 erkek soyguncu ve kuyumcu sahibi arasında silahlı çatısma çıktı.

Çıkan çatışma sonucunda Tokat’lı Eyüp Sedat Koçer kuyumcu çarşaflı soygunculardan birini vurarak öldürdü. Diğer soyguncular yaralanırken kuyumcu ağır yaralanarak hasteneye kaldırıldı fakat tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Gürcistan uyruklu oldukları anlaşılan dört soyguncu kuyumcuyu takip ederek takip ederek dükkanı açması sırasında soygun girişiminde bulundu kuyumcunun direnmesi ile çıkan silahlı çatışma da  soygunculardan bir tanesi çatışma esnasında öldürüldü kuyumcu ise ağır yaralı olarak hastaneye kaldırıldı fakat yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti soyguncuların Gürcistan uyruklu oldukları soygun esnasında çarşaf giydikleri tespit edildi

Gümüş renkli bir BMW marka araç ile kaçan Soygunculardan 1’si kadın 3’ü erkek. Elinde silah var ve vatandaşlar satır, levye ellerine ne geçtiyse  fırlattılar. Yere düştüğünde çarşafı çıkıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorum yazınız
Lütfen adınızı giriniz