Ana Sayfa ESENLER Esenler SP İlçe Başkanı Tuğrul Yalçınkaya: Yerel Seçimlerde ”ŞAHA” Kalkacağız

Esenler SP İlçe Başkanı Tuğrul Yalçınkaya: Yerel Seçimlerde ”ŞAHA” Kalkacağız

Okunma Sayısı 2337
0

Saadet Partisi Esenler İlçe Başkanlığı’nın düzenlediği kahvaltılı istişare toplantısına, İlçe Başkanı Tuğrul Yalçınkaya, ilçe yönetim kurulu üyeleri, Esenler mahalle muhtarları, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve Esenler’de yayın yapan gazeteciler ve partili vatandaşlar katıldı.

Yaklaşan yerel seçimlere hazırlanan siyasi partiler, seçim çalışmalarına hız verdiler. Esenler’deki partiler yerel basın yoluyla seslerini seçmenlere duyurmaya başladı. Bu Partilerden biriside  Saadet Partisi Esenler İlçe Başkanlığı.

Esenler ilçe merkezinde STK’lara ve yerel basına yönelik kahvaltılı program düzenledi.
Saadet Partisi Esenler İlçe Başkanı Tuğrul Yalçınkaya, sözlerine toplantının bir istişare toplantısı olduğunu ve katılım sağlayan herkese teşekkür ederek SP’nin yeni yılda yapılacak olan yerel seçimlerde yeniden şaha kalkacağını söyledi.

‘HERKESİ KUCAKLIYORUZ’

Kahvaltı programına Saadet Partisi Esenler İlçe Başkanı Tuğrul Yalçınkaya, ilçe yönetim kurulu üyeleri ve mahalle muhtarları, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, Esenler’de yayın yapan gazeteciler ve partili vatandaşlar katıldı.

Kahvaltılı istişare toplantısına katılanlara hitaben bir konuşma yapan İlçe Başkanı Yalçınkaya şunları söyledi: “Ben inanarak söylüyorum ki, Saadet Partisi tüm milletimizin kendi çekirdek ailesinde yaşadığı evinden sonra ikinci evidir. Türkiye’de 50 yıldır siyaset yapan Saadet Partisi, bütün Dünya’ya ve Müslümanlara hitap eden ve hiç bir döneminde, hiç bir kimseyi ötekileştirmeden, siyasetini halka hizmet ederek yapıyor. Biz hiçbir kesime hakaret yapmayız. İnancı, görüşü, ne olursa olsun bu yuvada kimseye hakaret edilmemiştir. Ben bu nedenlerden dolayı buradayım.”

‘HERKES SAADETLİ’DİR’

“Biz Türkiye’yi 80 milyon evladı olan bir aile olarak görüyoruz. Bir ailede 5 çocuk olduğunu düşünün ve bunların biri namazını kılıyor, biri sağcı, biri solcu, biri ara sıra namazını kılıyor veya kılmıyor. Bu farklı görüşte olan çocuklar nasıl birbirlerine hakaret yapmıyorlarsa, birbirlerine kurşun sıkmıyorlarsa ve kardeşlik hukuku içinde yaşıyorlarsa, biz de SP olarak CHP ile AK Parti ile yani tüm siyasilerimizi ve halkımızı bir aile olarak gören partiyiz. Biz bu çizginin dışında hareket edersek bir sonrası inanın çatışma getirir. Saadet Partili olan herkes ülkeye hizmet etme sevdasıyla çalışır, milli görüşçüler olarak  kimseyi ötekileştirmeyen anlayışımızdan asla vazgeçmeyiz. Bakınız Erbakan hocamızın dediği gibi “Herkes Saadet Partili ama herkes sırasını bekliyor” sözünü hatırlatırım” dedi.

 

 

 

 

Düzenleme HABER: SUAT TÜRKOĞLU

 

CEVAP VER

Lütfen yorum yazınız
Lütfen adınızı giriniz