Ana Sayfa ESENLER Esenler’in Milli Şampiyonunu ESDEF Çiçeklerle Karşıladı

Esenler’in Milli Şampiyonunu ESDEF Çiçeklerle Karşıladı

Okunma Sayısı 1522
0

Esenlerin çocuğu, Avrupa Karatede şampiyonu Burak Uygur’u, Esenler Dernekler Federasyonu ESDEF havaalanın da çiçeklerle karşıladı.

Bir çok başarı elde etmiş bir ailenin ferdi olan Burak Uygur, önemli başarılara imza atmanın ve şampiyon olmanın haklı gururunu yaşadı.

Şampiyon sporcumuzu Salı sabahı saat 15.00 da Yeşilköy Atatürk havalimanında  ESDEF Başkanı Cuma Helvacı, Kırşehirliler dernek Başkanı Ramazan Doğan, Samsun Alaçamlılar Dernek Başkanı Mustafa Elibol, ESDEF yönetim kurulu üyesi Alparslan Eyüpoğlu ve Esenler yerel basını çiçeklerle karşıladı.

Havaalanındaki karşılamadan bir hayli memnun olan şampiyon sporcumuz Burak, duygulu anlar yaşadı ve sıcağı sıcağına açıklamada bulundu.

Uygur, “Tokyo 2020 olimpiyatları için maçlar yapıyoruz ve bu maçlarda topladığımız puanlarla 2019 Nisan ayında kimlerin olimpiyatlara gideceği belli olacak. Bu maç o maçlardan biriydi. Şu an Avrupa şampiyonluğunda kazanılan puanların sonucunda, en fazla puan alan Türkiye’yi Tokyo 2020 olimpiyatlarında temsil edecek, bende bunun için çok çalışarak inşallah Ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğim” dedi.

Düzenleme HABER: SUAT TÜRKOĞLU

 

 

Kaynak: 7/24 esenler

 

CEVAP VER

Lütfen yorum yazınız
Lütfen adınızı giriniz