Ana Sayfa ESENLER HABERLERİ Esenler’in Yeni Kaymakamı Adil Karataş

Esenler’in Yeni Kaymakamı Adil Karataş

Okunma Sayısı 1378
0

Valililer Kararnamesi ile Batman’a Vali olarak atan Hulisi Şahin’in yerine Esenler İlçe Kaymakamlığına Adil Karataş getirildi.

Adil Karataş Kimdir?

1970 Yılında İstanbul ili Beyoğlu ilçesinde doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul’da tamamladı. 1995 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi’nden mezun olduktan sonra 1996 yılında Niğde Kaymakam Adayı olarak memuriyet görevine başladı.

Sırasıyla Ordu/Kabataş ve Mersin/Çamlıyayla Kaymakam Vekilliğinde bulunmuş olup, asaleten sırasıyla Kütahya/Şaphane, Şırnak/Beytüşşebap, Şanlıurfa/Harran, Balıkesir/Gömeç, Sakarya/Söğütlü ve Tekirdağ/Marmara Ereğlisi Kaymakamlıkları görevlerini ifa etmiştir. 2015 Mülki İdare Kararnamesi ile Çanakkale Vali Yardımcılığı görevine getirilmiş olup, 1 Aralık 2016 tarihinde Resmi Gazetede yayınlanan Mülki İdare Kararnamesi ile Çanakkale/Çan Kaymakamlığına atanmıştır. Adil Karataş evli ve bir çocuk babasıdır.

”Son Dakika Esenler Haber” olarak yeni ilçe Kaymakamımız Sn. Adil Karataş’a Esenler’de hayırlı görevler yapmasını temenni ediyor, başarılar diliyoruz.

HABER: SUAT TÜRKOĞLU

CEVAP VER

Lütfen yorum yazınız
Lütfen adınızı giriniz