Ana Sayfa ESENLER HABERLERİ Kaymakam Adil Karataş, Teknoloji Ve Kumar Bağımlılığına Dikkat!

Kaymakam Adil Karataş, Teknoloji Ve Kumar Bağımlılığına Dikkat!

Okunma Sayısı 780
0
Uyuşturucu ile mücadele kapsamında Esenler İlçe Kaymakamı Adil Karataş Başkanlığında bağımlılık ile mücadele  programı düzenlendi.
Kaymakamlık konferans salonunda gerçekleşen toplantıya İlçe Kaymakamı Adil Karataş, Esenler Belediye Başkan Yardımcısı Osman Gökçebaş, İlçe Emniyet Müdür Yardımcısı Ayhan Elmalı, Kaymakamlık yazı işleri müdürü Mehdi Daş ile ilgili kurum amirleri, mahalle muhtarları, ortaokul ve lise müdürleri katıldı.
Esenler İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından bağımlılıkla mücadele kapsamında bir sunum yapıldı.
Esenler Kaymakamlığı Bağımlılıkla Mücadele Danışma Biriminde görevli Psikologlar Erkan Ünal ve Haydar Keşen tarafından bağımlılıkla ilgili bilgilendirme gerçekleştirildi.
Gerçekleşen sunumun ardından İlçe Kaymakamı Adil Karataş yaptığı konuşmada, ”Bağımlılığın sadece uyuşturucu, sigara, alkol olmadığını, günümüzün en önemli bağımlılık konularının başında teknoloji ve kumarın geldiğini belirterek, bu konularla da ilgili çalışma yapılacağına ilişkin kararlar alınmaktadır” dedi.
Alınan kararlar ve karşılıklı istişareler yapıldıktan sonra bir sonraki toplantıda değerlendirileceği ifade edilerek toplantı sona erdi.
Düzenleme HABER: SUAT TÜRKOĞLU
Kaynak: Esenler Kaymakamlığı

CEVAP VER

Lütfen yorum yazınız
Lütfen adınızı giriniz