Ana Sayfa ESENLER Esenler’de Rizeliler’in Kongresine Mehmet Sirkeci’nin Sözleri Damga Vurdu

Esenler’de Rizeliler’in Kongresine Mehmet Sirkeci’nin Sözleri Damga Vurdu

Okunma Sayısı 1268
0

Esenler Rizeliler Derneğini olağan kongresinde tek liste çıkaran mevcut başkan Süleyman Kahveci tekrar Başkan oldu.

Gerçekleşen Kongre’nin Divan Başkanlığını Kızılay eski Başkanı Lütfü Kahveci üstlendi. Esenler Rizeliler Derneği 3. Olağan Genel Kurulu yapılırken,  Kongre Divan seçiminin ardından saygı duruşu ve İstiklal Marşı okundu. Yönetim ve denetim kurulu ibra edildikten sonra, tek liste olarak girilen seçim sonucunda Süleyman Kahveci yeniden başkanlığa seçildi.Esenler Rizeliler Derneğinde yapılan 3. Olağan Genel Kurulu’na AK Parti Esenler Belediye Başkan aday adayı Mehmet Sirkeci ve Esenler Bağımsız Belediye Başkan adaylığı için ismi geçen ESDEF ve Çankırılılar eski başkanı Mustafa Kaplan da katıldı.

Rizelilerin 3. Olağan Genel Kuruluna katılım yüksek oldu. Samimi bir ortamda geçen kongrede tek liste olarak seçime giren Başkan Süleyman Kahveci ve yenilenen Yönetim Kurulu listesi Genel Kurul’a katılan delegelerin tamamının oyunu alarak 2. defa başkanlığa seçildi.

Seçim sonrası delegelere bir konuşma yapan Başkan Süleyman Kahveci, “Bana ve arkadaşlarıma vermiş olduğunuz destekten dolayı teşekkür ederek maddi ve manevi destek vermelerini istedi.”

MAZLUMLARIN SESİ OLACAĞIM

Esenler Rizeliler Derneği’nin Kongresine katılan AK Parti Esenler Belediye Başkan Aday Adayı Mehmet Sirkeci, “Sevildiğimi biliyordum ama bu kadar çok sevildiğimi bilmiyordum, aday adaylığımı açıkladığımdan bu güne kadar büyük destek aldım.”

Esenler’de büyüyen ve yıllarca siyasetin içinde olan biri olarak bu yola çıktık. Buna ihtiyaç olduğunu bildiğim için bu yola çıktım. Mazlumların sesi olmak için mücadelemi veriyorum.

Bugüne kadar edepli bir şekilde bana yakışır bir şekilde çalışmalarımızı yürüttüm. Bundan sonrada açıklanana kadar böyle devam edeceğim.

Mevcut başkan ile ilgili bir şey söylemeden çalışmalarımızı yürütüyoruz. Bize bazı sorular soruyorlar ve bende süreç bitsin ondan sonra söylerim diyorum. Şuan ben aday adayıyım tabi arkadaşım ile ilgili bir şey söylemek istemiyorum dedim.

10 YIL BOYUNCA ATILAN TÜM İMZALARI BİLİYORUM

Şuan bir yarıştayız yarışı eşit şekilde devam ettirme mücadelesi veriyoruz. Yarışın sonunda aday gösterilirsek doğru bildiklerimizi anlatırız.

BENİM İÇİN ÇOK ZOR OLACAK

Tabi ki benim içinde çok zor bir iş olacak. Şuanki rahatlığımı asla devam ettiremeyeceğimi 24 saatin asgari 20 saatini çalışarak geçireceğimi çok iyi biliyorum. Ama ben bunu Esenler için zaten büyük bir kısmını yapmıştım. Nasip olur da başkan olursak Esenler adına bunu zevkle yapacağım.

Sayın Cumhurbaşkanımızın tercihi nasıl olursa olsun biz ona saygı göstermek durumundayız.

BİRLİKTE YÜRÜYELİM

Sizlerden bu zorlu yolda bana destek olmanızı bekliyorum. Öncelikle ailem ve beni seven bütün dostlarımın yüzünü asla yere baktırmadım. Nasip olur da başkan olursam inşallah böyle dik bir şekilde birlikte yürüyeceğiz” dedi.

İŞTE YENİ YÖNETİM VE DENETİM KURULU ÜYELERİ LİSTESİ

Düzenleme HABER: SUAT TÜRKOĞLU

CEVAP VER

Lütfen yorum yazınız
Lütfen adınızı giriniz