Ana Sayfa ESENLER HABERLERİ ESENLER MHP İLÇE BAŞKANI SUAT YILMAZ: ”ÜLKÜCÜ ACABALAR İLE İŞ YAPMAZ”

ESENLER MHP İLÇE BAŞKANI SUAT YILMAZ: ”ÜLKÜCÜ ACABALAR İLE İŞ YAPMAZ”

Okunma Sayısı 1447
0

MHP Esenler İlçe Başkanı Suat YILMAZ, ”Son Dakika Esenler” Gazetemize gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu.

Yılmaz’ın açıklamaları aynen şu şekilde yer aldı:

”Ülkücü acabalarla iş yapmaz başkasının ağzına da hiç bakmaz “Erdoğan bizi kandırıyor bizi de köprüyü geçene kadar kullanacak” diye Gayb’a da öyle bakmaz, bilir ki “Gayb’ın sahibi yalnızca Allah’tır” hala CHP genel başkanı olan Kemal bey gibi “Deniz Gezmiş büyük bir devrimci” diye bağrışmadıysanız beni duyar anlarsınız, onlar gibi Marx’a iman etmiş “din Afyondur insanı uyuşturur” saçmalığına inanıp Türk Ülküsü, Türk İslam Ülküsünden ayrılamıyorsanız beni kalben tasdik edersiniz, ki her Ülkücü bizim gibi düşünür. Bizi kandıran yok kandığımız da yok zaten, yirmi bin bebek katili hain imha edilmiş, CHP içinde ki milliyetçi kardeşlerimiz dört binden fazla Deaş militanı imha edilmiş, Misak-ı Milli sınırlarımızın neredeyse tamamı Türk ordusunun kontörlü altında ve sen hala “PYD orada ki halkı savunan özgürlük savaşçısıdır” diyen Kemal bey ve yanında ki sözde Kemalist özde komünist, Gazi Mustafa Kemal Atatürk düşmanı geçmişin banka, kuyumcu soyguncusu olan, Ülkücü, Asker, Polis katleden DHKP-C, MLKP, TİKKO ve Mihraç Ural gibi Dev Sol ve Dev Yol’dan yetişen, Ülkücü katillerine “Devrimci” diyen zihniyetin esirisin, Atatürk’ün partisine sahip çık!

FETÖ’ye boyun eğmeyenler dün nasıldı bir düşün, sürgünler, iftiralar, MHP’ye kaset komploları, ki Kemal bey de bir kaset kurbanı genel başkan yerine getirildi ve saymakla bitmez.

FETÖ’nün pislikleri, tüm bunlara rağmen neden bunlar FETÖ’ye değil de MHP’ye laf eder hiç düşündün mü? Bize vagon, baston, koltuk değneği, Saray yanaşması diyen ve kendilerini tarif edenler, Saray’da poz veren ve her fırsatta AK Partiye yanaşmak adına MHP ve AK Parti ittifakına çomak sokan Saray soytarısı siyasetçi müsveddeleri neden hep Ülkücülerin Liderini hedef alır akıl etkin mi hiç?CHP şemsiyesi altında HDP destekli adaya oy vererek açığa çıkmış hainler, siz ki MHP’ye en son laf edecek hadde bile haiz değilsiniz diyerek orayı terk etmelisiniz.

Afrin’de destan yazan, Kerkük’ten Barzani’yi kaçıran Türk Devletine yüz dönen zaten dönmeye alışmışlara kanmayın özünüze dönün. AK Partinin geçmişi ona aittir biz o dönemde yokuz, ama şimdi sizin yanınızda olanların alayı orada idiler ve Türk milleti hepsini sobeledi.

Siz Türk milletini ve bilhassa AK Pariteye oy veren herkesi gerçekten cahil sanacak kadar cahilimisiniz diye sormayacağım, çünkü gerçekten cahilsiniz, yüce Allah varken Marks’a inananlar ve onlarla yol yürüyenlerden ibarettir cahilin tanımı. Biz Ülkücüyüz demeyin Ümit hocanız dedi “Bu partide Ülkücülük yok” ablaları demedi mi “Demirtaş’la eşit şartlarda yarışır olmalı.

HDP Kürt siyasi hareketidir” diye? Türk milliyetçisi Ülkücü uyanık olur, zaten uyumaz da Türk İslam aleminin derdi yatırmaz onu. Türk Devletini ayakta tutan Türk milletinin yazdığı destana, hani yoldaşlarınızın da “tiyatro” dediği 15 Temmuz’da sokağa çıkan Türk milleti ki, içinde Doğudan Batıya, Kuzeyden Güneye bütün Vatanını seven insanlar vardı o gece, onlara sahip çıkan ve hükümete koşulsuz destek veren birde Bilge Lider Devlet Bahçeli vardı, sonrasında bir mutabakat oldu içinde ki hedefin İLAY’İ KELİMETULLAH olan, hükümet etme sistemi kökten değişerek Başbuğumuzun 9 Işık ve Atsız Hocanın Otorite makalesinde yazan Cumhurbaşkanlığı oldu.

Nesinden rahatsızsınız ve kime göre Türkçü kime göre Ülkücüsünüz ki, bu iki büyük Dava adamına bile inanmıyorsunuz, yahut hiç Onları hiç mi okumadınız. Kendine gel arkadaş ahbap çavuş ilişkisi üzerinden Dava adamlığı olmaz, Dava Adamı inandığı gibi yaşar ve ölür. Doğu Türkistan üzerinden hele birde orası için, MHP ve Ülkü Ocaklarında bulunan orda bir bardak çay içen herkes seve seve can alır can verir, bunu en iyi sen bilirsin neden böyle bir iftirayı atanlarla aynı yerde nefes almaktasın?.

Eğer bunları bilerek orada nefes alıyorsan onlar gibi olmuşsun demek. Sor bakalım Türkçüler ya, Türkmen Dağında şehit olanlara şimdi destek verdikleri CHP üst kadrosu ne demiş? Ben söyleyeyim “Cihadçı” demiştiler. Sen “onlar sizle savaşmadıkça siz onlarla savaşmayın” buyruğuna inanmış olarak, şimdi bize savaş açan ve tetikçilerini yollayan düşmana karşı farz olan Cihad anlayışını, kafa kesen canilerle bir tutup orada şehit olan Ülkücüleri terörist ilan ettirmek adına o dönem FETÖ ile iş tutan marjinal solu görmeyecek kadar bakar kör mü oldun, ya da o kadar mı köreldi vicdanın?.

Seksen öncesi ve sonrası Şehit olan ağabeylerimizi katilmiş gibi lanse ettiklerini unuttuysan Eyvallah, Ama unutmayıp da hala onların DHKP-C’li bayan İl başkanları ve nice komünist/sosyalistle aynı yere oy vereceksen, senin Türk milliyetçisi Ülkücü olman bir yana kusura bakma da senin fikrin olmayı bırak yanından geçmeye hakkın yok.

“İnsan düşünen varlıktır” derler iyi düşün “değişmeyen tek şey değişimdir” der bir düşünür bak CHP bile değişti o bile anladı ki, içinde ki örgütçülere rağmen Ülkücü görünümlü yani Kurt postuna bürünmüş kuzu gibi adaylar buldu.

Uyanık ol arkadaş başka Türkiye yok, bu zihniyet Turan diyen herkesi işkence ve tabutluklarla sınadı, diğer güvendikleri ABD ve yerli cuntacıları da ölümlerle, cezaevleri ile sınadı ve sınanan senin öz ağabeylerin gerçek kardeşlerin, ablalarındı.

Beş binden fazla hiç acımadan kadın erkek çocuk demeden katlettiler, bak ilk şehidimizi 51 yıl önce verdik hala da kana doymadılar.

Şimdi birlikte aday çıkartanlara ve ittifakın sonuçlarına bak. Cumhur ittifakı Fırat’ın intikamı yirmi binden fazla hainden aldı. Senin destek olduğun ittifakın büyük kanadı da, leşlerine veda etmek adına terörist görüşlerine devrimci sol, sosyalist, komünist destekçiler olarak iki gözü iki çeşme ağlamaklı gitti.

Şimdi karar senin. MHP, AKP İttifakı mı, yoksa CHP , İP ve HDP İttifakı mı?. Kullanmadığınız her oyun karşı tarafa gideceğinin bilincinde olmanızı temenni ediyorum”

CEVAP VER

Lütfen yorum yazınız
Lütfen adınızı giriniz