Ana Sayfa ESENLER HABERLERİ ESENLER’DE CUMHUR İTTİFAKI YEMEKTE BİR ARAYA GELDİ

ESENLER’DE CUMHUR İTTİFAKI YEMEKTE BİR ARAYA GELDİ

Okunma Sayısı 420
0

MHP Esenler ilçe teşkilatının organize ettiği aile içi yemeği Esenler kültür merkezinde yoğun katılımla gerçekleşti. Yemekli gecede Cumhur ittifakı el ele verdi- yemin ettiler- “kazanacağız ama tüm belediyeleri kazanacağız” dediler.

MHP Esenler ilçe yönetiminin düzenlediği programa, Avrupa komisyon üyesi AK Parti Milletvekili Cemal Çetin, İl başkanı Birol Gür, Esenler Belediye Başkanı Göksu, AK Parti İlçe Başkanı Umut Özkan’ın yanı sıra meclis üyesi adayları ve muhtarlar katıldılar.

 

Açılış konuşmasını yapan MHP Esenler ilçe Başkanı Suat Yılmaz, ”ok gibi duracağız, Esenleri kazanacağımız kesin ama İBB’yi kazanmak için çok çalışacağız. Emperyalizme karşı birlik olacağız. Turan coğrafyası, Araplar, Müslümanlar ve İslam alemi bizden umut bekliyor, bizden çare bekliyor. Karşımızda illet ittifakı var” diyerek partililerini güç birliği içinde çalışmaya, Göksu’ya destek olmaya davet etti.

BİZİM İLÇEMİZ ESENLER BU KADAR GÜZEL Mİ?

Esenler Belediye Başkanı Göksu’nun konuşmasından önce sine-vizyon gösterisi yapıldı. Gösteride Göksu’nun ve Esenler Belediyesinin çalışmaları izleyenlere sunuldu. Sunumuz İzleyenlerin biraz kafası karıştı ve salonda bulunanlardan bazı kişiler “bizim ilçemiz Esenler bu kadar güzel mi? diye sormaktan kendini alamadılar.

ESENLERE DÜNYANIN EN AKILLI VE GÜVENLİ PROJESİ GELİYOR
Başkan Göksu. “Bu coğrafyanın güzelliği bizim güzelliğimizdir. Bu millet bizim milletimizdir. Mazlumla Allah arasında perde yoktur. Tarih bize yeni bir görev verdi, biz bu görevimizi yerine getirmekle sorumluyuz.

Bu seçim bir beka meselesidir, biz sevdamızın üstüne giderken, en yüce sevdanız olan vatan sevgimizi, vatan sevdamızı öne koymuşuz” diyerek bugüne kadar yapmış olduğu çalışmaların bir bölümünü örnek vererek katılımcılardan destek istedi. Göksu Esenlere dünyanın en akıllı ve güvenli projesinin geldiğin ve Esenlerde problemli yeri olanlara mağdur olmayacaklarının müjdesini verdi.

DÜZENLEME HABER: SUAT TÜRKOĞLU

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kaynak: 7/24 Esenler

 

CEVAP VER

Lütfen yorum yazınız
Lütfen adınızı giriniz