Ana Sayfa ESENLER HABERLERİ Esenler’de Radyocular İle Belediye Başkanı İle Bir Araya Geldi

Esenler’de Radyocular İle Belediye Başkanı İle Bir Araya Geldi

Okunma Sayısı 893
0

Esenler Belediye Başkanı M . Tevfik Göksu, bir kısmı Esenler’de ikamet eden çok sayıda radyocu ile bir araya gelerek Esenler’de şimdiye kadar yürüttüğü projeleri  ve bundan sonra Esenler’de yapacaklarını anlattı.

Esenler Belediye Başkanı ve AK Parti Esenler Belediye Başkan Adayı M. Tevfik Göksu, İstanbul’da yayın yapan çok sayıda ulusal radyo temsilcileri ile bir araya geldi. Bir kısmı Esenler’de ikamet eden radyocularla Esenler Kültür Merkezi’nde düzenlenen kahvaltılı toplantıya Başkan Göksu ile birlikte AK Parti Esenler İlçe Başkanı Umut Özkan ve AK Parti İstanbul Milletvekili Abdullah Güler de katıldı.

SESİMİZ OLUYORSUNUZ

Toplantıda ilk konuşmayı AK Parti Esenler İlçe Başkanı Umut Özkan yaptı. Özkan, Esenler’de otuza yakın radyocu radyocunun ikamet ettiğini söyledi. Özkan, “Belediye Başkanımız iletişim konusunda en başarılı isimlerden birisi. Bu toplantı geç kalmış bir program olsa da bundan sonrası için hayırlara vesile olacağını düşünüyorum. İlçemizin her bireyi bizler için çok değerli. Radyocular da bu sürecin en kıymetlileri. Radyocularımız, Esenler’de, İstanbul’da ve tüm Türkiye’de seslerimizi en güzel şekilde duyuruyorlar. Sesimiz olan sizlere davetimize icabet ettiğiniz için teşekkür ediyoruz” dedi.

RADYOSU OLAN BELEDİYELERDENİZ

Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu geçmişte kendisinin de bir süre radyo programları yaptığını belirterek, “Radyolarımızın iletişimde ne kadar önemli olduğunu biliyorum. Belediyemizin internet üzerinden yayın yapan bir radyosu var. Yine aynı şekilde Şehir Ekranı isminde bir de televizyonumuz var” dedi.  “Bundan sonra radyocu dostlarımızla daha sık bir araya gelmek ve teşrik-i mesaide bulunmak istiyoruz” diyen Göksu, “Bizim hizmetlerimizin kamuoyunda duyurulmasında ve tanıtılmasında, vatandaşın doğru bilgilendirilmesinde ne kadar büyük bir hizmet yaptığınızın farkındayım. Bundan dolayı sizlere teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu radyo programcılarına katılımlarından dolayı teşekkür ederek konuşmasına son verdi.

 KANUNİ DÜZENLEME İSTEDİLER

AK Parti İstanbul Milletvekili Abdullah Güler de radyocuların halkın konuşan dili, dinleyen kulağı olduğunu ve çok önemli toplumsal bir görev ifa ettiklerini belirterek kendilerine başarı diledi ve teşekkür etti.

Toplantıya katılan radyo temsilcileri de kendilerini Esenler’de ağırlayan Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu ve diğer ilgililere teşekkür ettiler ve radyocular olarak yaşadıkları bazı sıkıntıları dile getirip radyo ve radyocuların yaşaması için bazı kanuni düzenlemelerin yapılması için Milletvekili Abdullah Güler’den yardım istediler. Program, toplu hatıra fotoğrafı çekimi ile sona erdi.

CEVAP VER

Lütfen yorum yazınız
Lütfen adınızı giriniz