Ana Sayfa ESENLER ESENLER SOSYAL VAKIF MÜDÜRLÜĞÜNE DİLEK KARATAŞ GETİRİLDİ

ESENLER SOSYAL VAKIF MÜDÜRLÜĞÜNE DİLEK KARATAŞ GETİRİLDİ

Okunma Sayısı 3131
0

Esenler Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma Vakıf Müdürlüğü’ne  Ercan Özgenç’in yerine göreve getirilen Dilek Karataş’ı makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun temennisinde bulunduk.

Vakıf Müdürü Karataş, yaptığı kısa açıklamada uygulayacağı projelerinden bazılarını anlattı: Bizim muhtaçlık sınırımız var,  biz bu sınırı gözetiyoruz ve insani yönümüzü de kullanarak, muhtaçlık sınırını aşan gerçek  ihtiyaç sahibi olanlara da yardım ediyoruz. İncelemeci arkadaşlar ailenin durumunu rapor halinde bize sunuyorlar ve birlikte çözüm üretiyoruz.

ESENLERİ SEVİYORUM

Esenleri  seviyorum  ve  buraya hizmet etmekten mutluluk duyuyorum. Yaklaşık 5 yıldır burada görev yapmaktayım.  Sağ olsunlar Esenler halkı da bizi seviyor. Bu karşılıklı sevgi ve saygı işimizi severek yapmamıza da olumlu katkı sağlıyor.

Aslında Esenleri bu kadar seveceğimi tahmin etmiyordum. Ama insanların samimiyeti ve bize olan güveni işimizi oldukça kolaylaştırıyor.

Vatandaşın bir sıkıntısı ve derdi  olduğunda , bizler her zaman hizmet için buradayız.

PERSONEL AÇIĞIMIZ VAR

Şu anda ciddi anlamda personel sıkıntımız var. Personel açığından dolayı Esenler Belediyesinden 6 ay süreli olarak 3 personel desteği aldık.

Ama personel  sıkıntımızı giderdiğimizde hane hane dolaşıp çok daha fazla ihtiyaç sahibine ulaşarak yardımcı olmaya çalışacağız.

Ayrıca kişi başı geliri olanların üzerlerine kayıt tarla, arsa, araç vb. gibi değerleri üzerinden muhtaçlık sınırını netleştireceğiz.

 

 

 

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorum yazınız
Lütfen adınızı giriniz