Ana Sayfa ESENLER HABERLERİ ESENLER’DE ESDEF’İN İFTAR PROGRAMINA YOĞUN KATILIM

ESENLER’DE ESDEF’İN İFTAR PROGRAMINA YOĞUN KATILIM

Okunma Sayısı 233
0

ESDEF’in geleneksel olarak düzenlediği ve bu yıl 9.’ncusu yapılan iftar programına katılım yine yüksek oldu.

İftar programının Moderatörlüğünü Kemal Sargın‘ın yaptığı Esenler Dörtyol Meydanı Anadolu Sokağındaki yemeğe siyasi partiler, dernekler ve her İl’den vatandaşların katıldığı iftar programı samimi bir ortamda gerçekleşti.

Yemekten önce selamlama konuşması yapan ESDEF Başkanı Cuma Helvacı, destek ve katılımlarından dolayı Siyasi Parti temsilcilerine, STK’ların Başkanlarına, Mahalle Muhtarlarına, Yerel Basına, İş adamlarına ve iftar programının düzenlendiği Esenler Dörtyol Meydanı Anadolu Sokağı’ndaki etkinliğe desteklerinden dolayı Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu’ya teşekkür ederek, birlik ve beraberliğimizin bu iftar yemeği vesilesiyle daim olmasını temenni etti.

Esenler Belediyesi adına Belediye Başkan Yardımcısı Osman Gökçebaş’ta programda yaptığı konuşmada, “Mübarek ramazan ayı içerisinde ESDEF  çatısı altında STK temsilcileri ile iftarda bir araya gelmekten memnuniyet duyuyorum. Rabbim birlik ve beraberliğimizi bozmasın.” dedi.

Programa Esenler Belediye Başkan Yardımcısı Osman Gökçebaş, AK Parti Esenler İlçe Başkanı Umut Özkan, MHP Esenler İlçe Başkanı Suat Yılmaz, CHP Esenler İlçe Başkanı Bülent Ütebay, Saadet Partisi Esenler İlçe Başkanı Tuğrul Yalçınkaya,  İYİ Parti Belediye Meclis üyesi Lütfü Kahveci, Esenler Esnaf Odası Başkanı Şükrü Şahin, İSKİ Esenler Şube Müdürü İsmail Ambar, Esenler Bağımsız Belediye Başkan adayı Mustafa Kaplan, Muhtarlar, STK temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

Yerel Basın mensupları Esenler Gündem İnternet Gazetesi İmtiyaz Sahibi Sait Yılmaz, 1. Haber Gazetesi İmtiyaz Sahibi Ömer Kahveci,  Esenler Litros Haber Gazetesi İmtiyaz Sahibi İsmail Danış, Gazete Esenler İmtiyaz Sahibi Hasan Gürsoy, Son Dakika Esenler Gazetesi İmtiyaz Sahibi Suat Türkoğlu ve Genel Yayın Müdürü Mustafa Kaya katılarak iftar programının takip ettiler.

         

CEVAP VER

Lütfen yorum yazınız
Lütfen adınızı giriniz