Ana Sayfa ESENLER İmamoğlu: ”Göksu’yu Adam Yerine Koymuyorum” (VİDEO)

İmamoğlu: ”Göksu’yu Adam Yerine Koymuyorum” (VİDEO)

Okunma Sayısı 415
0

Ekrem İmamoğlu, Ahmet Hakan’ın Tevfik Göksu’yla ilgili sözlerine tepki göstererek “Onu savunacaksan çağır kendisiyle konuşayım” dedi.

CHP’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu ile gazeteci Ahmet Hakan arasında canlı yayında “Tevfik Göksu” tartışması yaşandı. İmamoğlu, “Onu savunacaksan çağır kendisiyle konuşayım. Trabzonluları lekeliyorsun, İmamoğlu’nu lekeliyorsun. Buradan bir politika yaratmaya çalışıyorsun. Ahmet Bey savunmayın lütfen” dedi.

Ekrem İmamoğlu, CNN Türk’te yayınlanan Tarafsız Bölge programında soruları yanıtladı. Ahmet Hakan’ın AK Parti Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu’nun İmamoğlu hakkındaki “Hesap büyük olay büyük” sözlerini hatırlatması üzerine ise tartışma çıktı.

“AHMET BEY SAVUNMAYIN LÜTFEN”

İmamoğlu, “Onu savunacaksan çağır kendisiyle konuşayım. Binali Yıldırım’ı da çağır onunla da konuşurum. Trabzonluları lekeliyorsun, Ekrem İmamoğlu’nu lekeliyorsun. Buradan bir politika yaratmaya çalışıyorsun.

Ahmet Bey savunmayın lütfen. Ben olsam söylemem! Ünlem işareti koyalım kapatalım” diyerek Ahmet Hakan’a tepki gösterdi.

 HAKAN: ”ADAMIN SÖYLEMEDİĞİ ŞEYİ SÖYLÜYORSUNUZ”

Ahmet Hakan, ”Ben hakkaniyetli insanım. Kimseyi savunmuyorum ama sizde adamın söylememiş olduğu bir şeyi söylemiş gibi yapmayın” dedi.

”BELEDİYE BAŞKANINI ADAM YERİNE KOYMUYORUM”

İmamoğlu, ”Ahmet Hakan’ın hakkınızdaki bu haberlere neden cevap vermediniz? sorusu üzerine, Belediye başkanını da o haberi yapanı da adam yerine koymuyorum” dedi.

GÖKSU NE DEMİŞTİ?

İstanbul’da bir iftar programında konuşan Tevfik Göksu o konuşmasında “Ne diyor Yunan medyası İstanbul’u Yunan kazandı. Bir dakika ya! Bu arkadaş nereli? CHP’nin adayı nereli? Hesap büyük olay büyük” demişti.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kaynak: Sondakika.com

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorum yazınız
Lütfen adınızı giriniz