Ana Sayfa ESENLER HABERLERİ ESENLER CAĞ KEBABINA DOYACAK

ESENLER CAĞ KEBABINA DOYACAK

Okunma Sayısı 262
0

Esenler Erzurum Palandöken Cağ Kebabı artık İnönü Caddesi Menderes Mahallesi 325. Sokak No:8 Esenler/İstanbul adresinde lezzet tutkunlarıyla buluştu.

1995’ten beri Erzurum’un eşsiz lezzeti olan Cağ Kebabı’nı Esenler’li vatandaşlarla buluşturan “Palandöken Cağ Kebabı” yeni yüzüyle hizmetinizde..

Açılış konuşmasını Erzurum Cağ Kebap kurucusu ve Esenler Erzurumlular Dernek Başkanı Ömer Savaş yaptı.

“Bu Lezzet Başka Yerde Yok”

Gerçekleştirdikleri açılışın ilçe için bir değer katmak olduğunu belirten Erzurum Cağ Kebap kurucusu Ömer Savaş, “Bizim amacımız Esenler’li hemşerilerimize damak tatlarına uygun bir kebap yedirebilmek. Bir Erzurumlu’nun canı cağ kebabı yemek istediğinde bir başka yerde bu lezzeti aramasın. Buraya gelen her vatandaş memnuniyetle ağırlanacak ve damak zevklerine uygun bir şekilde cağ kebabı yiyebilecek. Biz burada müşterilerimize verdiğimiz hizmetlerin yanında burada müşterilerimize temiz bir ortam ve lezzet sunuyoruz. Hedefimiz tüm Esenler ile İstanbul’un tamamına hizmet etmek.” diye konuştu.

Daha sonra Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, açılış kurdelasını keserek “Palandöken Cağ Kebabı” hepimize hayırlı olmasını temenni ediyorum dedi.

Açılışa Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, Esenler Belediye Başkan Yardımcısı Ömer Çetinkaya, Bağcılar Belediyesi Başkan Danışmanı Mehmet Sirkeci, Esenler Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürü Nurettin Aksu, İSKİ Esenler Şube Müdürü İsmail Anbar, Esenler Rizeliler Dernek Başkanı Süleyman Kahveci, Fox TV sahur program sunucusu Hafız Fatih Savaş, Karadeniz’in sevilen sanatçısı Ali Öztürk, Turgut Reis Mahalle Muhtarı Mustafa Güven, Basın mensupları Esenler Gündem Haber İmtiyaz Sahibi Sait Yılmaz, SonDakika Haber İmtiyaz Sahibi Suat Türkoğlu ve Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Kaya ve vatandaşlar katıldı.

Adres: İnönü Caddesi Menderes Mahallesi 325.Sokak No:8 Esenler/İstanbul

☎️ 0(212) 562 20 25 – 0(212) 568 25 25

📞 0537 986 73 95 – 0532 213 54 95

🖥 www.palandokencagkebabi.com

CEVAP VER

Lütfen yorum yazınız
Lütfen adınızı giriniz