Ana Sayfa ESENLER HABERLERİ ESENLER FENERBAHÇE FUTBOL OKULUNUN SÖZLEŞMESİ FESHEDİLDİ

ESENLER FENERBAHÇE FUTBOL OKULUNUN SÖZLEŞMESİ FESHEDİLDİ

Okunma Sayısı 398
0

Fenerbahçe Futbol Okulu’nun Resmi Sitesinden Esenler Futbol Okulu Hakkında Bir Duyuru Yayımlandı.

Fenerbahçe Futbol Okulları’nın sitesinde yer alan duyuru aynen şu şekildeydi:

Fenerbahçe Spor Okulu Koordinatörlüğüne bağlı faaliyet gösteren İstanbul-Esenler Futbol Okulu geçtiğimiz günlerde Almanya’da gerçekleştirilen bir turnuva organizasyonuna Fenerbahçe Spor Kulübü adı altında katılım göstermiş, müsabakalarda Fenerbahçe SK formalarıyla yer almış ve insanlar üzerinde yanlış algı oluşturarak aynı tarihlerde Almanya’da farklı bir turnuvada yer alan altyapı U10-U11 takım yetkililerimizi zor duruma düşürmüş, “ Fenerbahçe’nin iki ayrı takımı iki farklı turnuvada yer alıyor” algısı oluşturmuş ve yaşanan bu karmaşık durum hakkında açıklama yapılmak zorunda kalınmıştır.

Esenler Futbol Okul yetkililerinin bu şekildeki tutum ve davranışlarının kurallara aykırılık teşkil etmesi nedeniyle sözleşmesi 31.07.2019 tarihi itibari ile fesih edilmiştir.

04.08.2019 tarihinde Dereağzı Lefter Küçükandonyadis Tesislerimizde gerçekleştirilecek Fenerbahçe Spor Okulları Türkiye Şampiyonasına katılım hakkı kazanan Esenler Futbol Okulu öğrenci ve velilerimizi mağdur etmemek adına şampiyonaya katılım gösterip organizasyonda yer alabileceklerdir. Ayrıca bölgedeki sporcu ve velilerimizin Fenerbahçe çatısı altında eğitimlerine devam edebilmeleri adına gerekli çalışmalar yapılmaktadır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur,

FENERBAHÇE SPOR OKULLARI KOORDİNATÖRLÜĞÜ

Kaynak: www.fenerbahcesporokullari.com/

CEVAP VER

Lütfen yorum yazınız
Lütfen adınızı giriniz