Ana Sayfa ESENLER İmamoğlu’nun Göksu’ya yanıtı kahkaha attırdı.

İmamoğlu’nun Göksu’ya yanıtı kahkaha attırdı.

Okunma Sayısı 154
0

Ekrem İmamoğlu’nun yaptığı espri, meclis toplantılarında sık sık karşı karşıya geldiği Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu’ya kahkaha attırdı.

Geçtiğimiz haftalarda Üsküdar, Küçükçekmece, Esenyurt, Eyüpsultan Belediyelerini ziyaret etmişti. İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, ilçe belediyelerine yaptığı ziyaretlerin beşincisini Esenler’e gerçekleştirdi. 39 belediye başkanı ile alınan karar uyarınca bir araya geldiklerini hatırlatan İmamoğlu, “Herkes seçilmiş belediye başkanı. 39 ilçemiz için de aynı şey geçerli. Biz de bu şehre bütüncül olarak hizmet etmek zorunda olan Büyükşehir Belediye başkanıyız. Tanım ve yol haritası çok net. Aksi olursa millet bizden hesap sorar” dedi.

İmamoğlu, bahçede mangal yapılması kararının yanlış olduğunu belirtti, Göksu, halk oylaması yaptıklarını ve ‘mangal yapılsın’ talebinin çıktığını iletti. İmamoğlu, ilçe belediye başkanlığı döneminden örnek verererek, “Beylikdüzü’nde baş edemedik, en son iptal ettik. Belki de İstanbul’un en güzel sahili, Beylikdüzü’nün o bakir sahili” dedi. Bundan sonra ikili arasında diyalog geçti.

AYAKKABISIZ GİRİLEN PARKI TANITTI

Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu ve yöneticilerle bir araya gelen İmamoğlu, ziyaretine ilişkin bir video paylaştı. Kısa sürede çok sayıda yorum ve beğeni alan videoda Göksu, İmamoğlu’na ayakkabısız girilen parkı tanıttı.

İMAMOĞLU’NUN ESPRİSİ KAHKAHA ATTIRDI

İmamoğlu ve Göksu, daha sonra Esenler’deki bazı projeleri yerinde inceledi. 15 Temmuz Millet Bahçesi’nde iki başkan arasında yaşanan diyalog, kahkahalara neden oldu. Göksu, “Bizim burada 2 bin 200 metre yürüyüş parkurumuz var. Bisiklet parklarımız var. Açık etkinlik alanımız var. Bu esnada devreye giren İmamoğlu, Göksu’ya “Meclis toplantılarına gelmeden önce burada biraz yürü de elektriğini alsın” ifadelerini kullandı. İmamoğlu’nun bu sözleri Göksu dahil herkes tarafından kahkaha ile karşılandı.

CEVAP VER

Lütfen yorum yazınız
Lütfen adınızı giriniz