Ana Sayfa ESENLER Esenler’in Hocası Hilmi Dereli’ye Son Yolculuğunda ”Vefasızlık”

Esenler’in Hocası Hilmi Dereli’ye Son Yolculuğunda ”Vefasızlık”

Okunma Sayısı 495
0

Esenlerspor’un alt yapısında yıllarca  spora ve sporcuya emek veren, hocaların hocası olarak anılan ve bir çok üst düzey önemli genç futbolcunun yetişmesine, profesyonel olmasına katkı sağlayan Hilmi Dereli hoca son yolculuğuna  buruk uğurlandı.

Hilmi Dereli, uzun yıllar topluma iyi nesiller yetiştirmek için mücadele ettiği Esenler stadyumunun karşısında ki Güneş tepe camisinden son yolculuğuna arkadaşlarının, spor camiasının bireylerinin ve sevenlerinin gözyaşları arasında uğurlanırken, Cenazesine antrenörlük yaptığı dönemlerde Nihat Kahveci, Erkan Kaş, Emre Çolak’ın gibi isimlerin katılmaması sevenlerini son derece üzerken, vefasızlık olarak adlandırıldı.

EMRE ÇOLAK HOCASINI ZİYARET ETMİŞTİ

Hilmi Dereli hastanede tedavi gördüğü günlerde yetiştirdiği futbolculardan birisi olan Emre Çolak hocasını ziyaret ederek hayır duasını almıştı.

CENAZEYE SADECE EMİRCAN ALTINTAŞ KATILDI

Hayatı boyunca tüm imkansızlıklara rağmen futbolcularına maddi,  manevi bir çok destek veren Hilmi hoca’nın cenazesine yetişdirdiği ünlü futbolculardan sadece şu anda Ümraniye Spor’da başarılı performans sergileyen EmirCan Altıntaş katıldı.

Esenler Kemer mahallesi Güneştepe camisinde düzenlenen cenaze törenine,  AK Parti İlçe Başkanı Umut Özkan, CHP eski ilçe Başkanlarından Cemal Kaya, Cafer Turna ve Eski meclis üyesi Yüksel Kılıç’la birlikte siyasi parti temsilcilerinin yanı sıra Esnaf odası Başkanı Şükrü Şahin, Kulüpler Birliği Başkanı Serdar Balekoğlu, önceki dönem kulüpler birliği başkanı Ayhan Çınar aileye taziyelerini iletirken, Esenlerin spor kulüpleri başkanları, yöneticileri, futbol takımlarının antrenörleri ve hocaları, genç futbolcuların yanı sıra vatandaşlar katıldı.

Kılınan cenaze namazının artından son yolculuğuna uğurlanan Hilmi Dereli Arnavutköy Boğazlı mezarlığında sevenlerinin gözyaşları arasında defnedildi.

Bizler de Son Dakika Esenler Haber Yönetimi Olarak Esenler’in gençleri için büyük emek veren hocaların hocası Hilmi Dereli’ye Allah’dan rahmet, kederli sevenlerine sabırlar dileriz.

CEVAP VER

Lütfen yorum yazınız
Lütfen adınızı giriniz