ESENLER BELEDİYESİ’NDE GÖREV DEĞİŞİKLİKLERİ

Okunma Sayısı 282
0

Esenler Belediyesi’nde yeni görev değişikleri olduğu öğrenildi. Yeni düzenlemede bazı müdürlüklerin iptal edildiği, bazı müdürlüklerin de şeflik haline getirildiği belirtiliyor.

Yeni görevlendirmede Zabıta Müdürü Celal Aksoy’un İşletmeler Müdürü oldu. Aksoy’dan boşalan Zabıta Müdürlüğü’ne ise Zabıta Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Mustafa Albayrak’ın atandı.

Emekliye ayrılan Denetim ve Ruhsat Müdürü Mustafa Özdemir’in yerine ise aynı müdürlükte şef olarak görev yapan Tuğba Köpürür’ün vekâleten müdürlüğü yürüteceği bildirildi.

Yeni düzenlemede bazı müdürlüklerin iptal edildiği, bazı müdürlüklerin de şeflik haline getirildiği belirtiliyor. Teftiş Kurulu Müdürlüğü’nün lağvedildiği ve Müdür Şevket Topdemir ile İşletmeler Müdürü Yavuz Eres’in memur olarak görevine devam edeceği, Veteriner İşleri Müdürlüğü’nün de Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü bünyesinde şeflik olarak hizmet vereceği belirtiliyor.

Bu arada Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu’nun korumaları emekli polis memurları Veysel Bayrak ile Bayram Ali Tiri’nin de işlerine son verildiği,Veteriner işleri olan Sahik K.Önerin ise emekli  olacağı öğrenildi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kaynak; Bölgede ilk haber

CEVAP VER

Lütfen yorum yazınız
Lütfen adınızı giriniz