Ana Sayfa ESENLER HABERLERİ ESENLER BELEDİYESİ’NİN AFİŞLERİNİ PİSLETEN CHP’Lİ KİM? (VİDEO)

ESENLER BELEDİYESİ’NİN AFİŞLERİNİ PİSLETEN CHP’Lİ KİM? (VİDEO)

Okunma Sayısı 332
0

CHP Esenler ilçe yöneticileri sosyal medyada “belden aşağı” kavgaya tutuştu.

Esenler Belediyesi CHP Meclis Üyesi Yüksel Kılıç ile CHP Esenler İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ersel Aydoğdu, sosyal medya üzerinden şiddetli şekilde tartıştı.

CHP Esenler İlçe Gençlik Kolları Başkanı Aydoğdu, CHP Meclis Üyesi Yüksel Kılınç’ın Dörtyol Meydanı’nda AK Partili Esenler Belediyesi’nin faaliyetleri ile ilgili afiş üzerine idrarını yaptığını iddia eden bir video paylaştı. Başkan Aydoğdu, paylaştığı videonun altına da “Edebinle, ağzınla iç, yaşından başından utan’‘ diyerek Yüksel Kılıç’ın videodaki kişi olduğunu iddia etti.

Aydoğdu tarafından paylaşılan videoda CHP’li olduğu iddia edilen bir kişinin, AK Partili Esenler Belediyesi’nin asmış olduğu afişlerden birinin üzerine idrarını yaptığı görülüyor.

YÜKSEL KILIÇ: “O KİŞİ BEN DEĞİLİM”

“Son Dakika Esenler” Haber’e bir açıklama yapan Esenler Belediyesi CHP Meclis Üyesi Yüksel Kılıç “Görüntülerdeki kişi ben değilim, ama tanıdığımız bildiğimiz birisi” diyerek açıklamasını şöyle sürdürdü: “Bu paylaşımı yapan CHP Esenler Gençlik Kolları Başkanı Ersel Aydoğdu, Sarıyer Belediyesi’nde çalışıyor, Oradaki konumunu korumak ve birilerine yaranmak için böyle saçma bir olayın içine girerek paylaşım yapmıştır. Ayrıca bu insani bir durumdur. Kişi hasta olabilir. Geç saatler de cami tuvaleti dahil her yer kapalı. Herkesin başına böyle bir şey gelebilir.”

Yüksel Kılıç sözlerinin sonunda Aydoğdu hakkında yasal işlem başlatacağını söyledi.

CEVAP VER

Lütfen yorum yazınız
Lütfen adınızı giriniz