Ana Sayfa ESENLER ESENLER’DE MAĞAZADA TACİZE LİNÇ GİRİŞİMİ

ESENLER’DE MAĞAZADA TACİZE LİNÇ GİRİŞİMİ

Okunma Sayısı 404
0

Esenler’de bulunan iç çamaşırı mağazasına gelen bir kişi, mağaza çalışanı genç kızı elleriyle ve sözleriyle defalarca taciz etti.

Olay cumartesi günü Esenler Atışalanı caddesinde bulunan bir iç giyim mağazasında saat 12:30 civarlarında meydana geldi.

HABER: SUAT TÜRKOĞLU

Edinilen bilgiye göre bir iç giyim mağazasında çalışan E. Karakartal (19) olayın şokunu halen yaşadığını, başına böyle bir olayın geldiğinden dolayı çok üzgün olduğunu belirtti ve ve sözlerini şu şekilde sürdürdü: ”Mağazada yalnız olduğum esnada içeriye yabancı uyruklu olduğunu tahmin ettiğim bir kişi geldi ve sevgilisine iç çamaşırı almak istediğini söyledi. Ben de kendisine yardımcı olmaya çalıştığım esnada bana bir anda sözlü ve fiziksel tacizlerde bulunmaya başladı.

Türkçesi çok iyi olmadığından dolayı bende art niyetli olarak düşünmemeye çalıştım. Hiç beklemediğim bir anda bana sarılarak yanaklarımdan öptü. Ben de kendisine ne yapıyorsun? diyerek tepkimi gösterdim. Olayın etkisiyle korkarak bana daha fazla tacizde bulunmaması için yönümü değiştirdim. Benim korktuğumu anlamış olacak ki daha çok üzerime gelerek tacizlerini sürdürdü.

Kasaya geçerek almış olduğu ürünlerin parasını bir an önce ödeyip gitmesini istedim fakat kasa bölümüne de girerek tacizlerine devam ederken ben de kendisine evliyim beni rahat bırak diyerek uzaklaşmasını istedim. Vücuduma temaslarına devam ederken komşu esnafımız olan Sedat abiye bağırarak seslendim.

Tacizci benim bağırmam ile bir anlık panik yaşadı ve bana sen çok güzelsin sakin ol tekrar geleceğim diyerek mağazadan ayrıldı. Ben de olayın hemen ardından patronumuz olan Hasan bey’i arayarak durumu anlattım.

Kendisi hemen mağazaya geldi ve güvenlik kameralarını izledi. Kendi aramızda konuşurken Hasan bey beni taciz eden kişinin caddenin karşı yönünde olan kişinin o olup olmadığı sordu. Kendisi beni taciz eden şahsı kameralarda defalarca görmüştü. Konuya dahil olan komşu esnaflar ve vatandaşlar tacizciyi yakalayarak Polise teslim etti. Böyle bir şey daha önce başıma hiç gelmedi ve geleceğini de tahmin etmezdim.” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorum yazınız
Lütfen adınızı giriniz