Ana Sayfa ESENLER İLÇE BAŞKANLARI BİR ARAYA GELDİ

İLÇE BAŞKANLARI BİR ARAYA GELDİ

Okunma Sayısı 206
0

Esenler’de siyasi partilerin ilçe başkanları Saadet Partisi ilçe başkanı Tuğrul Yalçınkaya’nın daveti üzerine kahvaltı programında buluştu.

Saadet Partisi’nin ilçe merkezinde gerçekleştirilen kahvaltılı program maske ve sosyal mesafe kurallarına riayet edilerek yapıldı. Programın açılış konuşmasını yapan Saadet Partisi Esenler İlçe Başkanı Tuğrul Yalçınkaya, 2020 yılında başta salgın hastalık olmak üzere yaşanan ekonomik ve sosyal sorunlara dikkat çekti. Yalçınkaya, “Bu zor dönemi birlik, kardeşlik, dayanışma içerisinde ve salgından korunmak için tüm tedbirlere riayet ederek daha rahat atlayabileceğimize inanıyorum”dedi.

Yalçınkaya, siyasi partiler olarak rakip olsak da Esenler’e ve aziz milletimize hizmette yarışırken kardeş olduğumuzu vurguladı. Bir sonraki toplantıda bugün katılmayan diğer siyasi partilerin temsilcilerinin de katılmasını ümit ettiğini ifade eden Yalçınkaya, bu durumun kardeşliğin pekiştireceğine dikkati çekti.

Kahvaltı programında Cumhuriyet Halk Partisi, Demokrat Parti, Gelecek Partisi, Hür Dava Partisi, İyi Parti ve Yeniden Refah Partisi ilçe başkanları da söz alarak görüşlerini ifade ettiler. Diğer ilçe başkanları da birlik, beraberlik ve Esenler’in sorunun çözümünde ortak hareket etmenin öneminden bahsetti.

CEVAP VER

Lütfen yorum yazınız
Lütfen adınızı giriniz