Ana Sayfa EĞİTİM ESENLER’E YENİDEN UĞUR GELDİ

ESENLER’E YENİDEN UĞUR GELDİ

Okunma Sayısı 476
0

Özel eğitimcilikte ülkemizin yüz akı kurumlarından birisi olan Uğur Eğitim Kurumları bir yıl aradan sonra yeniden Esenler’de hizmet vermeye başladı.

Türkiye’de en yaygın ve en başarılı sınava hazırlık merkezi olan Uğur markası ile 1 yıl aradan sonra yeniden Esenler’de olduklarını kaydeden Esenler Özel Uğur Kurs Merkezi Müdürü Ercan Ekim, “Eğitim hizmetimize devam etme kararı aldık. Bizlere ve Esenler halkına hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

KİŞİYE ÖZGÜ DANIŞMANLIK

2019 yılında temel liselerin kapatılmasından dolayı Esenler’deki eğitim faaliyetlerine ara vermek durumunda kaldıklarını söyleyen Ercan Ekim, “Esenler Sondurak’ta yeniden hizmet vermeye başladık. Önceliğimiz her zaman öğrencilerimizin akademik ve bireysel becerilerini geliştirirken kişiye özgü danışmalık ile kariyer planlaması yapmalarına yardımcı olmaktır. Bu kapsamda gerek merkezi sınavlara hazırlık, gerekse okul derslerine takviye kursu olarak öğrencilerimize hizmet vermekteyiz” dedi.

ÖNCE SAĞLIK

Kurumlarında pandemi kurallarına titizlikle uyulduğunun altını çizen Ekim, “Pandemi sürecinde de her zamanki titizliğimiz ile çalışıp sosyal mesafeli sınıfları, her katta dezenfektan cihazları ve düzenli olarak dezenfeksiyon işlemleri ile öğrenci, öğretmen ve tüm çalışanlarımızın sağlığını birinci planda tutmaktayız” dedi.

HEDEF; EĞİTİM ÇITASINI YÜKSELTMEK

Gelecek eğitim hayatları için bir plan yapan ve kendilerine hedef koyan öğrencilere büyük katkı sunduklarını dile getiren Ercan Ekim, “Üniversite ve lise sınavlarına hazırlıkta konu anlatımları ve soru çözümlerinin yanı sıra, öğrencilere yeni bir bakış açısı kazandırarak aynı zamanda planlama, öğrenme, uygulama, ölçme ve değerlendirme süreçlerini takip ederek eğitimin çıtasını yükseltmeyi amaçlamaktayız. Kendilerine hedef belirleyen çocuklarımıza her türlü desteği sunmanın uğraşı içindeyiz” şeklinde konuştu.

52 yıllık eğitim geçmişi ile tüm Türkiye’de kendisini ispatlamış Uğur Eğitim Kurumları, bilindiği gibi 2011 yılında Esenler Uğur Dershanesi olarak eğitim-öğretim faaliyetlerine başlamış, 2015-2019 yılları arasında da temel lise olarak ilçe öğrencilerine hizmet etmişti.

CEVAP VER

Lütfen yorum yazınız
Lütfen adınızı giriniz

2 × 5 =