Ana Sayfa ESENLER ESENLER ESNAFINDAN KANDİL İNDİRİMİ

ESENLER ESNAFINDAN KANDİL İNDİRİMİ

Okunma Sayısı 255
0

Esenler esnafı, Fransız Charlie Hebdo dergisinin Peygamberimize yönelik saygısızlık içeren karikatürlerine ve İslamofobik tutumuna bir kardeşlik kampanyasıyla karşılık verdi. İlçe esnafı, Peygamberimizin (S.A.V.) doğumunun kutlandığı Mevlid Kandili’ne özel, işletmelerinde yüzde 15 indirim yaptı.

Esenler esnafı, Fransız Charlie Hebdo dergisinin saldırganca tutumlarını ve Peygamberimize yönelik saygısızlık içeren karikatürlerini lanetledi. Esenler Birleşik Esnaf ve Sanatkârlar Odası’nın öncülüğündeki Esenler esnafı Dörtyol Meydanı’nda bir araya geldi. Esenler Birleşik Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Şükrü Şahin, Fransız Charlie Hebdo dergisinin İslamofobik ve hoşgörüsüz tutumuna birlik mesajıyla karşılık verdi. Hoşgörü ve rahmet elçisi Hz. Peygamberimizin (S.A.V.) doğumunun müjdelendiği Mevlid Kandili’nde ilçe esnafı bir kampanya başlattı. Esenler esnafı kampanyayla, Hz. Muhammed’in (S.A.V.) doğumunun kutlandığı Mevlid Kandili’ne özel, işletmelerinde yüzde 15 indirim yaptığını açıkladı.

HER MEVLİD KANDİLİ’NDE YAPACAĞIZ

Esenler Birleşik Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Şükrü Şahin, esnafın ortak bildirisini okudu. Şahin, “Efendimizin hoşgörüsü ve yardımseverliğinden de hareketle Peygamberimizin (S.A.V.) doğumunu kutladığımız mübarek Mevlid Kandili’ne özel Esenler esnafımız, işletmelerinde yüzde 15 indirim yapıyor. Bugün kapısında veya camında, yüzde 15 indirim ibaresi yer alan işletmelerimizle bu güzel birlikteliği hayırlısıyla hayata geçirdik. Bu anlayışı her Mevlid Kandili’nde devam ettireceğiz. İslamofobi’den uzak, birlik ve kardeşlik içinde nice kandillerde buluşmak istiyoruz” ifadelerini kullandı.

CEVAP VER

Lütfen yorum yazınız
Lütfen adınızı giriniz

18 − 1 =