Ana Sayfa ESENLER ESENLER KAN VERİYOR CANA CAN OLUYOR  

ESENLER KAN VERİYOR CANA CAN OLUYOR  

Okunma Sayısı 259
0

AK Parti Esenler İlçe Başkanlığı ile Türk Kızılayı Esenler Şubesi işbirliğinde gerçekleştirilen kan bağışı kampanyasına Esenler halkı yoğun ilgi gösterdi. Esenler kan vermeye devam ediyor.

AK Parti Esenler İlçe Başkanı Umut Özkan ve Kızılay Esenler Şubesi Başkanı Abdurrahman Bölük kan vererek bağışta bulunduğu kampanyada Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu da katılımıyla destek verdi. Kan bağışı kampanyasına Esenler halkı, AK Parti Esenler Belediye Meclisi Üyeleri ve teşkilat mensupları yoğun ilgi gösterdi.

SENİN KANINDA VAR

Kan bağışı kampanyasını Türk Kızılayı Esenler Şubesi ile birlikte organize ettiklerini belirten AK Parti Esenler İlçe Başkanı Umut Özkan, “Halkımızın yoğun ilgisiyle kampanyamız başlamıştır. Tüm gönüllü vatandaşlarımızı Dörtyol Meydanı’nda bulunan standımıza bekliyoruz. Kan ver, can ver. Kan bağışı hayat kurtarır.” ifadelerini kullandı.

CAN KURTARAN KAHRAMAN OL

Esenler halkının kan bağışı konusundaki duyarlılığına dikkat çeken Türk Kızılayı Esenler Şube Başkanı Abdurrahman Bölük, “Tüm vatandaşlarımızı bu kampanyamıza destek vermeye davet ediyoruz. Kızılay zorda ve darda kalan insanların umududur. Kan bağışı çalışmamız hız kesmeden devam ediyor, 1 ünite kan kurtarılan 3 can demektir. Sen de kanınla can kurtaran kahraman ol.” dedi.

KIZILAY’A TAM DESTEK

Esenler halkının, ülkenin kan ihtiyacını karşılayabilecek kanı damarlarında taşıdığını belirten Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu ise, “Kan, fabrikada üretilemiyor. Üretim mekanizması sadece insan. İnsanımızın yüreğindeki vatan sevgisi ve vatan heyecanı, bu anlamda çok önemli bir motivasyon. Esenler olarak, bu inançla kan bağışına destek vereceğiz” dedi. Esenler’deki kam bağışı kampanyalarının aralıklarla devam edeceği öğrenildi.

CEVAP VER

Lütfen yorum yazınız
Lütfen adınızı giriniz