Ana Sayfa GENEL SEDA AKGÜL’ÜN YORUMU IRKÇI BULUNDU  

SEDA AKGÜL’ÜN YORUMU IRKÇI BULUNDU  

Okunma Sayısı 249
0

Seda Akgül Uçankuş TV’de yayınlanan “ Hayatın İçinden ” programında  “ Dünyanın En Yakışıklı 100 Erkeği 2020 ” listesini analiz etmişti. Akgül, listede 2. sırada yer alan Kim Taehyung ve 4. sıradaki Jeon Junkook isimli genç şarkıcıları görünce beğenmeyip eleştirdi.

Akgül ‘ün canlı yayında söylediği, “Bu ne be bu ne, Uzak Doğu’da kadınla erkek androjene döndü seviyorlar böyle, kadın mı erkek mi olduğu anlaşılmıyor” açıklaması olay oldu.

Akgül, bu olay karşısında yaptığı ırkçılığı kabul etmedi ve ” Erkek değil çünkü , asla özür dilemeyeceğim. Ben rujlu bir adamı, adam da değil, çocuk da değil, ne olduğu belli değil, ben bu adamı erkek güzellik yarışmasında görmek istemem” gibi yorumlarda bulunarak özür dilemeyeceğini belirtti.

Akgül’ ün canlı yayında söylediği “Aynı gruptan 4 kişi intihar etti” sözleri ise kpop fanları tarafından yalanlandı. Bts grubu 12 Haziran 2013 tarihli çıkışlarından itibaren 7 kişi olarak ilerledikleri bu serüvende günümüz itibarı ile 7 kişi olarak promosyonlarına devam etmektedir.

Tüm dünyaca tanınan Güney Koreli Kpop grubunun fanları , Seda Akgül ‘den bir özür bekliyor.

Sosyal medyada oldukça dikkat çeken bu ırkçılıklara karşı grubun şirketi olan BigHit Entertainment resmi açıklamada bulundu.

Jeon Junkook

 

Kim Taehyung

CEVAP VER

Lütfen yorum yazınız
Lütfen adınızı giriniz