Ana Sayfa ESENLER BAKLAVACI HACIBEY ESENLER’İN HİZMETİNDE

BAKLAVACI HACIBEY ESENLER’İN HİZMETİNDE

Okunma Sayısı 458
0

Türkiye’de bir çok şehirde hizmet veren Baklavacı Hacıbey, Esenler’de de bir şube açarak Esenler halkına hizmet vermeye başladı.

ESENLER’DE BAKLAVA’NIN EN DOĞRU ADRESİ

Baklavacı Hacıbey’in Esenler Şubesi Dörtyol Meydanı’nda hizmete girdi. Baklavacı Hacıbey yetkilileri, damak tadına düşkün ve ağzını tatlandırmak isteyen herkesi dükkanlarına bekliyor.

Baklavacı Hacıbey Esenler Şubesi yetkilisi Emir Sami İNER, mükemmel lezzetleri, yüzde yüz hijyen kurallarına uyarak organik ürünleri işin ehli ustaların ellerinde günlük olarak Esenlerlilerin damak tadına sunduklarını belirterek, “Kalitede ve fiyatta iddialıyız. Esenler’de artık baklavanın en doğru adresi Baklavacı Hacıbey. Kaliteyi ve hijyeni önemseyen, damak tadına düşkün ve ağzını tatlandırmak isteyen herkesi Baklavacı Hacıbey’e bekliyoruz” dedi.

ORGANİK VE DOĞAL ÜRÜNLER

Hacıbey Baklavaları olarak baklava imalatı sektörünün en iyi ustalarıyla müşterinin memnuniyetini kazandıklarını ve uygun fiyatlarla satış yapmayı ilke edindiklerini söyleyen Emir Sami İNER, “Hacıbey Baklava, organik ve doğal yollarla üretilmiş besin değeri yüksek, geleneksel ve yenilikçi lezzetleri, sektöre yıllarını veren emektar ustaların en lezzetli tarifleri ile damak tadının buluştuğu noktadır. Bu lezzet noktasını Esenlerlilerle buluşturduğumuz için çok mutluyuz. Tatlılarımızı tattıklarında herkesin farkımızı fark edeceklerine inanıyorum” şeklinde konuştu.

 

CEVAP VER

Lütfen yorum yazınız
Lütfen adınızı giriniz

eight + 11 =