Ana Sayfa ESENLER GÖKSU’NUN EKİBİ KAZA GEÇİRDİ

GÖKSU’NUN EKİBİ KAZA GEÇİRDİ

Okunma Sayısı 270
0

Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu’nun koruma ekibi kaza geçirdi. Tedavi altına alınan 2 korumanın da sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenildi.

Esenler Belediye Başkanı ve İBB Ak Parti Grup Başkanvekili M. Tevfik Göksu, Kağıthane’de bulunan Ak Parti İstanbul İl Başkanlığı’ndaki bir toplantıya gitti. Başkan Göksu’yu araçtan indiren koruma ekibi bina önünde bekledikleri sırada mahalleden gelen bir minibüs onlara çarptı.

TEDAVİ ALTINDALAR

Güvenlik kameralarına da yansıyan kazada, minibüs şoförünün durmasının ardından Ak Parti girişinde bulunan güvenlik görevlilerinin yardımı ile yaralanan polis memuru Alper Özkan ile özel koruma Pamir Katıkçı hemen hastaneye kaldırıldı.  Şişli’de bulunan Şehir Hastanesi’nde tedavi altına alınan Pamir Katıkçı’da doku zedelenmesi meydana gelirken, polis memuru Alper Özkan’ın ise kalçasında kırık olduğu ve ameliyat edileceği öğrenildi.

GÖKSU ZİYARET ETTİ

Kazanın haber verilmesi üzerine hemen hastaneye giden Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu, olay hakkında bilgi aldı ve korumalarına geçmiş olsun dileklerini iletti.  Kazayı yapan şahsın poliste ifadesinin alındıktan sonra adliyeye sevk edildiği öğrenildi.

Koruma Pamir Katıkçı 

CEVAP VER

Lütfen yorum yazınız
Lütfen adınızı giriniz