Ana Sayfa ESENLER KOÇ’TAN BOMBA AÇIKLAMALAR!

KOÇ’TAN BOMBA AÇIKLAMALAR!

Okunma Sayısı 275
0

İşte gazeteci Hüseyin Koç’un CHP İlçe Başkanı Bülent Ütebay ve CHP İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu hakkında yaptığı bomba açıklamalar:

Gazeteci Hüseyin Koç, CHP Esenler İlçe Teşkilatı’nda yaşanan taciz ve tecavüz olayları başta olmak üzere CHP İlçe Başkanlığı ve CHP İstanbul İl Başkanlığı hakkında bomba açıklamalar yaptı. Bir dönem Esenler’de CHP İlçe Başkan Yardımcılığı da yapan Koç, 4. defa partisi tarafından disipline verildiğini belirterek CHP İl ve İlçe Başkanı hakkında zehir zemberek açıklamalarda bulundu.

Esenler’de CHP yönetimine muhalefeti ile tanınan www.7-24 esenlerhaber.com internet sitesi sahibi gazeteci Hüseyin Koç, kendisinin partisi tarafından 4. kez disipline verilmesi üzerine basın açıklaması yaptı. Daha önce de Esenler CHP İlçe Örgütü’nde yaşandığını ileri sürdüğü taciz ve tecavüz olayları ile ilgili açıklamalar yapan Hüseyin Koç, kendisinin solun hamuruyla yoğrulmuş sosyalist bir kişi olduğunu kaydederek, “Beni susturmak istiyorlar. Beni disipline verdiler. Partiden ihraç etmek istiyorlar” dedi.

GÖKSU BUNLARDAN DAHA DEMOKRAT

CHP Esenler İlçe Örgütü’nde yaşananları partinin ilgili mercilerine delilleriyle birlikte defalarca şikayet ettiğini dile getiren Koç, konuların araştırılacağına sürekli kapatılmaya çalışıldığını belirtti ve, “Beni mahkemeye verdiler. Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu’yu haberlerimle, yazılarımla bunlardan daha çok eleştiriyorum. Sayın Göksu bunlardan daha demokrat” diye konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorum yazınız
Lütfen adınızı giriniz

16 − 10 =