Ana Sayfa ESENLER HABERLERİ İYİ PARTİ İSTANBUL İL BAŞKANI BUĞRA KAVUNCU ESENLER’DE

İYİ PARTİ İSTANBUL İL BAŞKANI BUĞRA KAVUNCU ESENLER’DE

Okunma Sayısı 265
0

İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Satuk Buğra Kavuncu, Esenler’de esnafı ziyaret etti.

Kavuncu’yu Esenler ziyaretinde İlçe Başkanı Ömer Kara, Belediye meclis üyelerinden Mikail Karapınar, Lütfü Kahveci, Önceki dönem Belediye Başkan adayı Mustafa Yılmaz, kadın kolları başkanı, ilçe yönetimi, çevre ilçe ilçe başkanları ve partililer eşlik etti. İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Satuk Buğra Kavuncu, Esenler merkez camisinde cuma namazını kıldıktan sonra dörtyol meydanında esnaf ziyareti yaptı.

Esenler meydanında kurulan İYİ Parti standında çalışan partililerine, kadın kollarına başarılar diledi. Kavuncu beraberinde ki heyetle Esenler esnaf odası başkanı Şükrü Şahin ve yönetimini ziyaret etti.

Ziyaretin ardından ilçe başkanlığında partililerini dinleyerek durum değerlendirmesi yaptı. Kavuncu, “ülkemiz çok zor günler geçiriyor, zor bir süreç yaşıyoruz ama bu zorlukları birlikte yeneceğiz, Millet ittifakı alanlarda, vatandaşlarımızı dinliyoruz ve sorunların çözümünün tek yolu bu iktidarı demokratik yollarla yani seçimle yolcu edeceğiz, halkımız ve ülkemiz Millet ittifakının iktidarında rahatlayacak, normalleşecek” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorum yazınız
Lütfen adınızı giriniz

1 × five =