Ana Sayfa ESENLER VOSVOS SÜRÜCÜLERİ ‘BİZ BİLİRİZ’ DEDİ

VOSVOS SÜRÜCÜLERİ ‘BİZ BİLİRİZ’ DEDİ

Okunma Sayısı 172
0

Şehir Ekranı TV’de izleyiciyle buluşan ‘Biz Biliriz’ adlı yarışma programında bu kez pandemi süreci boyunca Esenler sokaklarında vatandaşlara moral olan vosvosların sürücüleri yarıştı. Vosvoslar eşliğinde açık havada gerçekleşen yarışmada, renkli ve eğlenceli anlar yaşandı.

Esenler Belediyesi’nin yayın organı Şehir Ekranı TV’de Ramazan ayı boyunca her akşam izleyiciyle buluşan ‘Biz Biliriz’ adlı yarışma programında bu kez aileler değil vosvos sürücüleri yarıştı. Yarışmacılara edebiyat, spor, sanat, din ve bilim gibi konularda pek çok sorunun yöneltildiği program, canlı olarak izleyiciyle buluştu. Yarışmacılar program boyunca hem eğlendi, hem bilgilendi hem de çeşitli ödüller kazandı.

ÇOCUKLUK SEVDAMIZ

Vosvosların herkesin çocukluk sevdası olduğunu söyleyen yarışmacı Ferdi Binici, “Yarışmaya Bayrampaşa’dan katılıyorum. Arkadaşlarımla birlikte pandeminin başladığı günden bugüne dek vatandaşlarımızın yüzünü güldürmeye çalışıyoruz, birlikte çok güzel vakit geçiyoruz” dedi.

Yarışmaya Beylikdüzü’nden katılan Ahmet Önder ise “Çocukluk hayalimiz olan vosvosların peşinden koşmaya bu yaşımızda da koşmaya devam ediyoruz” şeklinde konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorum yazınız
Lütfen adınızı giriniz

2 × two =