Ana Sayfa EĞİTİM OKUR GEZER İSTANBUL SOKAKLARINDA!

OKUR GEZER İSTANBUL SOKAKLARINDA!

Okunma Sayısı 115
0

Esenler Belediyesi, Türkiye’nin ilk ‘Gezici Çizgi Roman ve Karikatür Kütüphanesi’ Okur Gezer’i, İstanbulluların hizmetine sunuyor. Otobüs, sanatseverleri çizgi romanın eğlenceli dünyasına götürürken çay içip sohbet edebilecekleri sıcacık bir atmosferi de ayaklarına getiriyor.

Kültür sanat alanında yaptığı yenilikçi projelerle adından söz ettiren Esenler Belediyesi, ‘Çizgi Roman Otobüsü’ olan Okur Gezer’i, İstanbullu sanatseverlerle buluşturuyor. Gezici bir kütüphane olarak donatılan ve içerisinde pek çok eser barındıran iki katlı otobüs, İstanbul meydanlarında vatandaşlarla buluşacak.

USTA İSİMLERLE SÖYLEŞİLER

Esenler’den yola çıkan Okur Gezer, ardından İstanbul’un tüm meydanlarını dolaşacak. Vatandaşlar, bu otobüste Türkiye’de yayımlanmış sayısız çizgi roman ve karikatür kitaplarını inceleyerek keyifli anlar yaşayabilecek. Ziyaretçilere renkli bir atmosfer sunan Okur Gezer’de usta isimlerle yapılacak söyleşiler, çizgi roman dünyasına dair bilinmeyenlere ışık tutacak.

ÜCRETSİZ HİZMET VERECEK

Raflarında Küçük Prens’ten Red Kit’e, Teksas’tan Death Note’a kadar binlerce çizgi romanı bulunduran Okur Gezer, tamamen ücretsiz olarak hizmet verecek.

Siz de Okur Gezer’de ister favori çizgi romanınızla en sevdiğiniz köşenize çekilin, isterseniz çay eşliğinde keyifle sohbet edin!

CEVAP VER

Lütfen yorum yazınız
Lütfen adınızı giriniz