Ana Sayfa ESENLER SON DAKİKA: MHP ESENLER İLÇE BAŞKANI SUAT YILMAZ’DAN SÜRPRİZ İSTİFA

SON DAKİKA: MHP ESENLER İLÇE BAŞKANI SUAT YILMAZ’DAN SÜRPRİZ İSTİFA

Okunma Sayısı 257
0

MHP Esenler İlçe Başkanı Suat Yılmaz, Sosyal medya hesaplarından yaptığı açıklamada ilçe başlanlığından istifa ettiğini açıkladı.

Suat Yılmaz Yaptığı açıklamada, ”Allah’ın selamı üzerinize olsun. Çok kıymetli Dava arkadaşlarım, ailem, büyüklerim, küçüklerim, Esenlerimizde bize destek veren kıymetli yol arkadaşlarımız, Esenlerimizin bir birinden değerli insanları, yıllarca şerefle lekelemeden, kirletmeden bu güne kadar devam ettiğim MHP Esenler İlçe Başkanlığı görevimden bu gün itibariyle istifa ediyorum.

Her alanda Milliyetçi/Ülkücü Hareket adına mücadelem son nefese kadar sürecektir. Liderimizin, Teşkilatımızın emrinde olmaya, Turan coğrafyasında ki soydaşlarımızın şerefli var oluş saflarında kıyamda durmaya, mazlumların yanında, zalimlerin karşısında olmaya devam edeceğim. Başta Liderimiz Türkmen Beyi Sn. Dr Devlet Bahçeli olmak üzere dava arkadaşlarıma, büyüklerimize, aileme, sevenlerimize, Esenlerimizin bir birinden değerli insanlarına, Türkiye’nin her yerinden, yurt dışından desteklerini esirgemeyen yiğit ağabeylerime, ablalarıma, kardeşlerime velhasıl herkese canı gönülden teşekkür ediyorum. Rabbim her birinizden ayrı ayrı razı olsun” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorum yazınız
Lütfen adınızı giriniz