Ana Sayfa ESENLER HABERLERİ İSPARK YENİDEN VATANDAŞIN HİZMETİNE AÇILDI

İSPARK YENİDEN VATANDAŞIN HİZMETİNE AÇILDI

Okunma Sayısı 188
0

Ani bir kararla kapatılan Menderes Mahallesi Menderes Metro İstasyonundaki İSPARK’a ait 100 araçlık otopark yeniden hizmete gerdi.

Geçtiğimiz günlerde İETT Bilgi İşlem Daire Başkanı Şeref Can Ayata’nın talimatı ile Menderes Metro İSPARK’ın kapatıldığı iddiasına vatandaşlardan büyük tepki gelmişti. Gelen tepkiler üzerine bir gün sonra hatadan dönülerek otopark tekrar hizmete açıldı.

Giriş bariyerleri sökülen ve İSPARK görevlilerinin geri çekildiği otoparkta bugün yeniden hizmet başladı. Bariyerler yeniden yerine takıldı ve çalışanlar işbaşı yaptı.

Otoparkın kapatılmasının ardından Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu da otoparka gelerek açıklamalarda bulunmuş ve yanlıştan dönülmesini istemişti.

ÜTEBAY: İKİ KURUM ARASINDA İLETİŞİMSİZLİK YAŞANMIŞ

Esenler CHP İlçe Başkanı Bülent Ütebay, konu ile ilgili yaptığı kısa  açıklamada söz konusu yerin İETT’ye ait olduğunu ancak otoparkı İSPARK’ın işlettiğini söyleyerek, “İETT ile İSPARK arasında bir iletişimsizlik yaşanmış. Teşebbüslerimizle bu iletişim sıkıntısı giderildi ve otopark yeniden hizmet vermeye başladı. Böylece vatandaşın da mağduriyeti giderildi” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorum yazınız
Lütfen adınızı giriniz

18 − 4 =