Ana Sayfa ESENLER HABERLERİ ESENLER İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜNE ATAMA…

ESENLER İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜNE ATAMA…

Okunma Sayısı 409
0

İstanbul Emniyeti il içi atama listesi: 2021 polis tayinleri ve yer değiştirme duyurusu yayınlandı

İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü rütbeli polis atama ve tayin listesi açıklandı. Emniyet Genel Müdürlüğü’nce yapılan atamalar İstanbul Valiliği tarafından yayınlandı. Esenler İlçe Emniyet Müdürü Hakan Bolat, Esenyurt İlçe Emniyet Müdürü Recep Tepebaş, Bayrampaşa İlçe Emniyet Müdürü Hakan Demir ile Kadıköy İlçe Emniyet Müdürü Ayhan Karaduman’ın da aralarında bulunduğu 13 ikinci sınıf emniyet müdürü, il emniyet müdür yardımcılığına atandı.

İSTANBUL İL İÇİ ATAMA LİSTESİ

İstanbul Valiliği’nden yapılan açıklamada, ” Emniyet Genel Müdürlüğü 2021 yılı yaz dönemi atamalarıyla ilimizde görevli 32 emniyet müdürü ve emniyet amiri çeşitli illere tayin olmuş; 12 emniyet müdürü ve emniyet amiri de ilimize atanmıştır. Bu kapsamda; 13 il emniyet müdür yardımcısı, 19 şube müdürü ve 18 ilçe emniyet müdürünün görevlerinde Valilik Makamı oluru ile değişikliğe gidilmiş olup, yeni görevlendirme listesi aşağıya çıkarılmıştır.” ifadeleri kullanıldı.

Bu kapsamda, 13 şube ve ilçe emniyet müdürü, il emniyet müdür yardımcısı olarak görevlendirilirken, 19 şube müdürlüğü ile 18 ilçe emniyet müdürlüğünde ise değişiklik yapıldı.

HAKAN BOLAT İL EMNİYET MÜD. YRD. OLDU

Esenler’de İlçe Emniyet Müdürlüğü görevini yürüten Hakan Bolat İl Emniyet Müdür Yardımcısı oldu. Bölge sorumlu müdürü olarak görevini sürdürecek.

İl Emniyet Müdür Yrd. olan Hakan Bolat’ın sorumlu olduğu bölgeler şu şekilde:

ESENLER, ARNAVUTKÖY, BAŞAKŞEHİR, EYÜPSULTAN VE SULTANGAZİ.

ESENLER’E YENİ İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜ

Esenler İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne ise Polis Akademisi Başkanlığı Güvenlik Bilimleri Enstitüsü Müdürlüğü’nden Murat Uzun’un atandığı bildirildi.

TÜM ATAMALAR İLE İLGİLİ DETAYLAR

Gerçekleşen tüm atamalar emniyet müdürlüğü sitesinden açıklandı. Aşağıdaki linkten tümüne ulaşabilirsiniz.

http://www.istanbul.gov.tr/il-emniyet-mudurlugu-rutbeli-personel-gorevlendirmeleri-basin-aciklamasi

CEVAP VER

Lütfen yorum yazınız
Lütfen adınızı giriniz

3 × 4 =