Ana Sayfa ESENLER TURGUTREİS’TE YANGIN PANİĞİ

TURGUTREİS’TE YANGIN PANİĞİ

Okunma Sayısı 72
0

5 katlı bir binanın çatı katındaki dairede çıkan yangın kısa sürede binayı sardı. İtfaiye ekiplerinin müdahalesiyle yangın söndürüldü. Yangın sırasında binadan yükselen alevler vatandaşlarda büyük paniğe sebep oldu.

Turgutreis Mahallesi’nde 5 katlı bir binanın çatı katındaki dairede yangın çıktı. Alevler kısa sürede binanın çatısını ve en üst kattaki daireyi sardı. Olay yerine gelen itfaiye ekiplerinin müdahalesiyle söndürülen yangında, binadan yükselen alevler vatandaşların çektiği cep telefonu görüntülerine yansıdı.

Turgutreis Mahallesi Okul Caddesi üzerindeki 5 katlı binanın çatı katındaki dairede, bilinmeyen bir sebeple yangın çıktı. Edinilen bilgiye göre, çatıdan alevlerin yükseldiğini gören mahalle sakinleri önce durumu itfaiye, polis ve sağlık ekiplerine daha sonra da komşularına haber verdi. Bu sırada alevler binanın çatısını sardı. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri alev alev yanan daireye ve çatıya müdahale etti. Sağlık ekipleri herhangi bir olumsuzluğa karşı hazır beklerken, polis ekipleri de çevrede önlem aldı. İtfaiye ekiplerinin çalışmasıyla yangın söndürüldü. Yangın sonrası herhangi bir yaralanma ve can kaybı yaşanamazken binada hasar oluştu.

İtfaiye ekipleri yangının çıkış sebebini araştırırken, polis ekipleri olayla ilgili inceleme başlattı.

CEVAP VER

Lütfen yorum yazınız
Lütfen adınızı giriniz

20 − 1 =