Ana Sayfa ESENLER GÖKSU’DAN ÇALIŞANLARINA TAVSİYELER!

GÖKSU’DAN ÇALIŞANLARINA TAVSİYELER!

Okunma Sayısı 66
0

TEBESSÜMLE VE 125 BİN HANENİN SORUMLULUĞUYLA ÇALIŞALIM

Esenler Belediyesi’ndeki mesai arkadaşlarıyla Esenler’e daha iyi hizmet için bir toplantı yapan Başkan Göksu, “125 bin haneden sorumluyuz, her sorunu çözelim, tebessümü eksik bırakmayalım” dedi.

Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, çalışma arkadaşlarıyla yemekli toplantıda bir araya geldi. Belediye personelinin motivasyonunu arttırmak, vatandaşa daha iyi hizmet etmek için fikir alışverişi yapmak amacıyla Esenler Kültür Merkezi’nde düzenlenen toplantıya başkan yardımcıları ve birim müdürleri de katıldı.

YÜZÜMÜZDEN TEBESSÜM EKSİK OLMASIN

Esenler Belediyesi olarak Esenler’e hizmet verirken, vatandaşın her işine yardımcı olmayı ve tebüssümü bırakmamayı öncelikleri addettiklerini söyleyen Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, “Bizler bu kurumda çalışıyoruz, şu anda sizin yerinizde olmak isteyen çok kişi var. Ben belediye başkanıyım, sizden farkım yok. Sadece sorumluluğum ve vebalim fazla. Esenler’deki 125 bin hanenin içindeki her insanın derdinden sorumluyum. Bunun için telefonumda cevapsız çağrı kalmaz. Ayrım yapmadan herkesin sorununu çözmeye çalışırım. Hatalarımız, kusurlarımız olabilir ama en önemlisi, bunları telafi edecek doğruları yapmak ve kendisine hizmet ettiğimiz vatandaşımızdan tebessümü eksik bırakmamak” diye konuştu.

VATANDAŞIMIZI MUTLU ETMEK, SİZİ MUTLU ETMEKTEN GEÇİYOR

Belediye personelini mutlu edecek oranda zam yapmak için çalıştıklarını kaydeden Göksu, “Esenler Belediyesi’nde yaklaşık 2 bin kardeşimiz çalışıyor. Aileleriyle birlikte ortalama 10 bin kişinin sorumluluğunu taşıyoruz. Gönlümüzün arzu ettiği şey, size en iyisini vermektir. Sokaktaki insanı mutlu etmek, birlikte çalıştığımız arkadaşlarımızı mutlu etmekten geçer. İmkânlarımızı sonuna kadar seferber ederek, verebileceğimiz en yüksek oran neyse onu vereceğiz. Hayatın gerçeklerini biliyoruz. Bu imkânları, belediyenin imkânlarını seferber ederek yapmaya çalışıyoruz. Siz size, biz bize düşen sorumluluğu yerine getireceğiz. Cenab-ı Hakk da o bereketi hepimize verecek inşallah” dedi.

 

CEVAP VER

Lütfen yorum yazınız
Lütfen adınızı giriniz

four × 4 =