Ana Sayfa EĞİTİM GENÇ RADYOCULAR MİKROFON BAŞINA!

GENÇ RADYOCULAR MİKROFON BAŞINA!

Okunma Sayısı 73
0

Sektörde istihdam edilmek üzere yetiştirilecek genç radyocular soluğu bu dönem de Esenler Radyo Akademisi’nde alacak. Yeni dönemin kayıtları, 3 Eylül 2023’e kadar devam edecek.

Her yaştan kimseye verdiği eğitimlerle adından söz ettiren Esenler Belediyesi Sanat Evi (ESEV), “Radyonun Yeni Yıldızı Sen Ol!” sloganıyla bu yıl 3’üncü kez Radyo Akademisi’ne ev sahipliği yapacak. 19 – 29 yaş aralığında radyo programcısı olma hayali olan ve bu alanda kendini geliştirerek sektöre adım atmak isteyen gençler, duayen isimleriyle bir araya gelecek. Gençler akademi ile ulusal ve yerel radyolarda staj yapma fırsatı yakalayacak. 5 hafta sürecek akademi, ücretsiz olarak gerçekleşecek.

DİKSİYONDAN PRPDÜKSİYONA

  1. Esenler Radyo Akademisi’nde Haber Yazma Teknikleri ve Diksiyon” eğitimi TVNet Haber Spikeri Cüneyt Özdemir, “Reklamcılık ve Pazarlama” Saran Medya Reklam Koordinatörü Mustafa Kıyıcıoğlu, “Radyo Programcılığı” eğitimi Kral FM Programcısı Gönül Dostu Şener, “Kurumsal İletişim ve Radyo Yöneticiliği” Radyo D Genel Yayın Yönetmeni Fatih Uslu, “Prodüksiyon” eğitimi ise Saran Medya Prodüksiyon’dan Tolga Kantarcı tarafından verilecek. 3 Eylül 2023’e kadar başvuruları devam edecek akademiye kayıt olmak için esev.org adresi ziyaret edilebilir.

 

CEVAP VER

Lütfen yorum yazınız
Lütfen adınızı giriniz

4 × 4 =