Ana Sayfa ESENLER ‘NE BAKIYORSUN’ SALDIRISI

‘NE BAKIYORSUN’ SALDIRISI

Okunma Sayısı 44
0

Esenler’de bir iş yerinin önünde kavga edenlere bakmak için dışarı çıkan esnaf, ‘Ne bakıyorsun’ diyerek tepki gösteren kişinin bıçaklı saldırısına uğradı. Esnafın bıçakla başından yaralandığı anlar güvenlik kamerasına yansıdı. Saldırganlar olay yerinden kaçarken, iş yeri sahibi hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı. Polis, şüphelileri yakalamak için çalışma başlattı.

Esenler‘de iş yerinin önünde kavga edenlere bakmak için dışarı çıkan Muhittin Çavdaroğlu, ‘Ne bakıyorsun’ diyerek tepki gösteren kişinin bıçaklı saldırısına uğradı. Bıçakla başından yaralanan Çavdaroğlu’nun yaşadığı anlar güvenlik kamerasına yansıdı.

Olay, Tuna Mahallesi Osmangazi Caddesi üzerinde meydana geldi. İddiaya göre, tatlıcı dükkanı bulunan Muhittin Çavdaroğlu, iş yerinde oturduğu sırada sokaktan tartışma sesleri duydu. Bunun üzerine dışarı çıkan iş yeri sahibi sokakta tartışan 4 kişinin kavga ettiğini gördü.

ESNAFI KAFASINDAN BIÇAKLADILAR

Saldırganlardan biri ‘Ne bakıyorsun’ diyerek Çavdaroğlu’na bıçakla saldırdı. Saldırı sırasında Muhittin Çavdaroğlu, başına aldığı bıçak darbesiyle yaralandı. İş yeri sahibi kanlar içinde kalırken, şüpheliler olay yerinden hızla kaçtı. Olayı gören vatandaşlar durumu polis ve sağlık ekiplerine haber verdi.

BAŞINA 28 DİKİŞ ATILDI

Hastaneye kaldırılan Muhittin Çavdaroğlu’nun başına yirmi sekiz dikiş atıldı. İş yeri sahibi daha sonra da Esenler Polis Merkezi‘ne giderek şikayetçi oldu. Olay anı ise güvenlik kamerasına yansıdı. Polis şüphelileri yakalamak için çalışma başlattı.

KÜFÜR EDEREK SALDIRDILAR

Yaşadığı saldırı anlatan Muhittin Çavdaroğlu, “Gece saatlerinde iş yerimde oturuyordum, dışarıdan kavga seslerinin geldiğini duydum. Köşedeki yeğenimin marketi var. Acaba onunla bir ilgisi var mı diye çıkıp bakmak istedim. Çıkıp, köşeye kadar gidip geldiğimde; bana ne bakıyorsun lan deyip, küfür ederek saldırdılar. Elindeki bıçakla kafama saldırıyor. Benim damanlarım zarar görüyor. O esnada elimizden kaçıyorlar” dedi.

BU TİP İNSANLARI SOKAĞA SALINMASIN

Kişilerin ceza almasını isteyen Çavdaroğlu, “Olayın ilginç tarafı buradan aynı araçla kaçıyorlar. Devletimizden şunu rica ediyorum: Bu tip insanları sokağa salmasınlar. Bizim sokaklarda çocuklarımız ve ailelerimiz var. Ne bakıyorsun diye böylesine öldürücü bir darbe vuran bu insanların çoluğumuza, çocuğumuza zarar vereceğini düşünüyoruz. Kendilerini hiçbir şekilde tanımıyorum ilk defa gördüğüm kişiler. Baktık aralarında kavga ediyorlar, ben geri döndüm sonra bana saldırdılar” şeklinde konuştu.

 

CEVAP VER

Lütfen yorum yazınız
Lütfen adınızı giriniz

11 + 8 =