Ana Sayfa ESENLER YENİDEN REFAH’A GENÇ FATİH!

YENİDEN REFAH’A GENÇ FATİH!

Okunma Sayısı 84
0

Fatih Barman, Yeniden Refah Partisi Esenler’de üyelik rekorunu kırdı. Genç Fatih sözünü tuttu, meclis üyeliği için resmi aday adaylık müracaatını yaptı.

Malatya Dernek Başkanlarının düzenlendiği programda 31 Mart 2024 yerel seçimleri için Yeniden Refah Partisi’nden  Esenler Belediyesi Meclis üyeliliği aday adayı olduğunu açıklayan Fatih Barman, davete katılan Yeniden Refah Partisi İl Başkan Yardımcısı Yunus Emre Taşçı’nın  500 üye hedef koymasından sonra üye çalışmasına başladı. Fatih Barman Malatya derneklerinin vermiş olduğu destekle beraber üyelik çalışmasında Esenler’de 600 üyeyi geçerek rekor kırdı.

Yapılan çalışmalar sonunda aday adaylık müracaatı için Pütürge Dernekler Federasyonu Başkanı Osman Dursun’un ev sahipliğinde Meclis Üyesi Aday Adayı Fatih Barman için destek programı düzenlendi.

Programın Moderatörlüğünü Radyo-Tv Program yapımcısı ve sunucusu Ali Biricik’in yaptığı destek programında ikram sonrası İstanbul’daki Malatya dernekleri başkanları Küçükçekmece Malatyalılar Derneği Başkanı Mustafa Karakaş, Darende Dernekler Federasyonu Başkanı Hulusi Eser ve federasyon yöneticileri ile Malatyalı dernek başkanları aday adayı Fatih Barman’la beraber Yeniden Refah Partisi Esenler İlçe Başkanlığı’na geçerek İlçe Başkanı Mahmut Okudan’a resmi başvurusunu yaptı.

Çok sayıda basın mensubunun takip ettiği müracaat programında Malatyalılar,  YRP İlçe Başkanı Mahmut Okudan’dan aday adayları Fatih Barman için ısrarla 1. sırayı istediler. Başvuru programına bölgemizin yerel gazetecilerinden Suat Türkoğlu, Ferhat Canbey, Mustafa Akbaba, Sait Yılmaz, Ufuk Önder Çavuş ve Emin Doğan da katıldı.

CEVAP VER

Lütfen yorum yazınız
Lütfen adınızı giriniz

five × two =