Ana Sayfa EĞİTİM ESENLER’İN DÖNÜŞÜMÜ FOTOĞRAF YARIŞMASI

ESENLER’İN DÖNÜŞÜMÜ FOTOĞRAF YARIŞMASI

Okunma Sayısı 19
0

Esenler Belediyesi, 30. yılını bir etkinlikle kutluyor. Esenler’in geçmişten günümüze dönüşümünü konu edinen fotoğraf yarışması, şehrin zengin tarihini ve modern yüzünü belgeleyen fotoğraf sanatçılarını bir araya getiriyor.

31 Ocak 2024 tarihine kadar devam edecek olan yarışma, Esenler’in değişimini ve dönüşümünü kapsamlı bir perspektifle gözler önüne sermeyi amaçlıyor. Esenler Belediyesi, bu özel etkinliğiyle sadece bir şehir hikayesini anlatmakla kalmayıp, aynı zamanda fotoğraf sanatının gücünü vurguluyor.

SON BAŞVURU 31 OCAK

Esenler Belediyesi’nin 30. yıl kutlamaları kapsamında düzenlenen fotoğraf yarışması, Esenler’in dönüşümünü yakından inceleyen ve bu evrimi estetik bir bakış açısıyla yakalayan yetenekli fotoğrafçılara açık.

Son başvuru tarihi 31 Ocak 2024. Bu tarihe kadar başvurular kabul edilecek. Yarışmada birinciye 20.000 TL, ikinciye 10.000 TL ve üçüncüye ise 5.000 TL para ödülü verilecek.

Yarışmaya katılmak isteyen fotoğraf sanatçıları, Esenler Belediyesi’nin iletişim hattı 444 00 73 numaralı telefonu arayarak 6125’i tuşlayabilirler.

CEVAP VER

Lütfen yorum yazınız
Lütfen adınızı giriniz