Ana Sayfa ESENLER ŞEHİDE DUA TERÖRE LANET!

ŞEHİDE DUA TERÖRE LANET!

Okunma Sayısı 17
0

Esenler Üçyüzlü Metro İstasyonu önünden başlayarak Bağcılar Meydanı’na kadar devam eden yürüyüşte Irak’ın kuzeyindeki Pençe-Kilit Harekatı bölgesinde Türk askerine yönelik terör saldırıları ile İsrail’in Gazze’deki katliamları protesto edildi. Şehitlerimize, dua bölücü teröre lanet yağdı.

İnsan Hak ve Hürriyetleri (İHH) İnsani Yardım Vakfı öncülüğünde ve birçok STK’nin katılımıyla düzenlenen “Şehitlerimiz ve Filistin İçin Yürüyoruz” etkinliği Üçyüzlü Metro Durağı’ndan başladı. Eyleme katılanlar, terörü ve İsrail’in Gazze’ye yönelik saldırılarını protesto etti.

Teröre karşı birlik mesajı verilen yürüyüşe Esenler İHH öncülüğünde Esenler’de bulunan STK’lardan da güçlü bir destek geldi.

İsrail’in Gazze’deki saldırılarının da son bulması çağrısı yapılan yürüyüşün ardından Bağcılar Meydanı’nda düzenlenen program Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başladı.

STK temsilcileri, Gazze’ye yönelik emperyalist ve siyonist saldırıların bir an önce durdurulmasını istedi.

Gazze için acil ateşkes ilan edilmesi, bölgeye insani yardım götürülmesi ve Refah Sınır Kapısı’nın açılması talepleri dile getirildi.Protesto eyleminde şehitlerimize dua, bölücü terör örgütü ve Siyonist İsrail’e beddua ve lanetler yağdırıldı.

 

CEVAP VER

Lütfen yorum yazınız
Lütfen adınızı giriniz