Ana Sayfa ESENLER KURUM, GÖKSU’YU ESENLER’E İŞARET ETTİ

KURUM, GÖKSU’YU ESENLER’E İŞARET ETTİ

Okunma Sayısı 23
0

Seçim çalışmaları için Esenler’e gelen AK Parti’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum yaptığı konuşmada M. Tevfik Göksu’nun yeniden Esenler’e aday gösterileceğinin işaretini verdi.

Murat Kurum Esenler Dörtyol Meydanı’nda Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu’nun elini kaldırarak yaptığı konuşmada, “Esenler’de heyecan var. Gençlerimiz burada, kadınlarımız burada, çocuklarımız burada, Esenler burada, Esenler’in mimarı Tevfik Başkanımız burada. Biz Tevfik Başkanımla beraber omuz omuza Esenlerimizi inşallah İstanbul’un cazibe merkezi yapmaya devam edeceğiz. Esenlerimiz, İstanbul’un parlayan yıldızı olmaya devam edecek. Hep birlikte 7 gün 24 saat gençlerimiz için, kadınlarımız için Esenler’de tek bir riskli yapı kalmayıncaya kadar çalışacağız” dedi.

Kurum’un bu açıklaması siyasi çevrelerde “Göksu’nun Esenler adaylığı kesinleşmiş. Göksu bir 5 yıl daha Esenler’e hizmet edecek” yorumlarına sebep oldu. Siyasi kulislerden aldığımız bilgiler çerçevesinde günler önce bunu duyuran sondakikaesenler’in bir öngörüsü daha gerçekleşecek. Artık 20 Ocak 2024 günü Haliç Kongre Merkezi’nde saat 14.00’de yapılacak ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından bizzat açıklanacak ilçe belediye başkanları tanıtımında M. Tevfik Göksu’nun Esenler adayı olarak tanıtılmasına kesin gözüyle bakılıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorum yazınız
Lütfen adınızı giriniz