Ana Sayfa EĞİTİM “ESENLER’İN DÖNÜŞÜMÜ” ÖDÜLLENDİ! 

“ESENLER’İN DÖNÜŞÜMÜ” ÖDÜLLENDİ! 

Okunma Sayısı 31
0

Esenler Belediyesi, kuruluşunun 30. yılı nedeniyle ilçenin geçmişten günümüze kültürel, sosyal, çevresel ve kentsel dönüşümünün güzelliklerini ortaya koyan “Esenler’in Dönüşümü” adlı fotoğraf yarışmasının sonuçlarını açıkladı.

Esenler Belediyesi’nin 30. yılına özel olarak düzenlediği “Esenler’in Dönüşümü” adlı fotoğraf yarışmasında ödüller sahiplerini buldu. Esenler’in yıllar içerisinde geçirdiği büyük değişim ve dönüşümün belgeleri niteliğinde olan fotoğraflar arasında dereceye girenler ödüllendirildi. Yarışmada birinciliği Emir Tetik, ikinciliği Gülçimen Okumuş ve üçüncülüğü ise Arif Hüdaverdi Yaman elde etti. Yarışmada birinci 20 bin TL, ikinci 10 bin TL, üçüncü ise 5 bin TL para ödülünün sahibi oldu. Yarışmada toplam 27 fotoğraf ile 22 kişi, bin 500 TL’lik sergileme ödülüne hak kazandı.

“Esenler Dönüşümü” adlı fotoğraf yarışmasının jüri üyeleri arasında Türkiye’de fotoğraf alanında profesör olan ilk kadın akademisyen Prof. Dr. Güler Ertan, Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğraf bölümünden Prof. Dr. Emre İkizler, AA Fotoğraf Haberleri Editör Yardımcısı Erhan Sevenler, AA foto muhabiri İsa Terli ve fotoğraf sanatçısı Deniz Kalaycı yer aldı.

CEVAP VER

Lütfen yorum yazınız
Lütfen adınızı giriniz

two × three =