Ana Sayfa EĞİTİM SONER KARABULUT’TAN AÇIKLAMA VAR

SONER KARABULUT’TAN AÇIKLAMA VAR

Okunma Sayısı 13
0

Esenler Birleşik Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanvekili Soner Karabulut son günlerde odaları ve Başkan Şükrü Şahin ile ilgili basında yer alan bazı haber ve görüntüler üzerine bir açıklama yayınladı. Soner Karabulut’un açıklaması şöyle:

“Esenler Birleşik Esnaf ve Sanatkarlar Odası Yönetim Kurulu olarak, Esnaf Odası Başkanı Şükrü Şahin’in son zamanlarda yaptığı kavgalar, sokak şiddeti, Yönetim kurul üyelerimizi, Esnaflarımızı, Esenler kamuoyunu ve camiamızı derinden üzmüştür.  Yaşanan bu münferit olayların yerel ve ulusal basında yer alması, yaşanan olumsuzlukların haberleşmesinden dolayı oda Başkanvekili olarak esnaflarımızdan ve kamuoyundan özür dileriz. Oda Başkanımızın bu yanlışlıkları şahsi kavgaları odamızı ve kurumumuzu bağlamamaktadır.

Saygı değer esnafımız hiç üzülmesin, biz Esenler esnafının temsilcileri olan yöneticiler olarak tüm esnafımızın 7/24 yanındayız, esnafımız sahipsiz değildir. Biliyoruz; esnaf arkadaşlarımızın zamanı çok kıymetlidir, bu nedenle oda hizmetlerine aksatmadan devam etmek için dijital ortamda hizmet vermeye devam ediyoruz. Bütün esnaf ve sanatkârlarımıza bol bereketli hayırlı kazançlar dileriz. Bizim yolumuz Ahilik, görev ve sorumluluğumuz sokak kavgası değil topluma hizmettir.

 

CEVAP VER

Lütfen yorum yazınız
Lütfen adınızı giriniz

20 − eight =