Ana Sayfa ESENLER Esenler’in “UMUDU” Var

Esenler’in “UMUDU” Var

Okunma Sayısı 3384
0

Esenler’deki yerel basına mensup gazeteciler, siyasi parti ilçe başkanlarını ziyaret etmeye devam ediyor.

Yerel basın mensupları bu defa da AK Parti Esenler İlçe Başkanı Av. Umut Özkan’ı ilçe merkezinde ziyaret ettiler

Ziyarete Son Dakika Esenler imtiyaz sahibi Suat Türkoğlu, 7/24 Esenler internet sitesi imtiyaz sahibi Hüseyin Koç ve Genel Yayın Yönetmeni Serkan Basut, Esen Tv ve Litros HABER imtiyaz sahibi İsmail Danış ile Gazete Esenler sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Hasan Gürsoy, Genel Yayın Yönetmeni ve Esenler Gündem internet sitesi imtiyaz sahibi Sait Yılmaz ve Bölge Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ufuk Önder Çavuş katıldı.

AK Parti ilçe Başkanı Umut Özkan kendisine nezaket ziyaretinde bulunan yerel basın mensuplarını samimi bir şekilde ağırladı.

”SORUNLARI VE ÇÖZÜMLERİNİ BİLİYORUZ”

Özkan gazetecilerin sorularını yanıtlayarak yerelde oluşan sorunları bildiklerini, ve sorunların çözümü için azami emek harcadıklarını belirterek Esenler’de yeteri donatı alanının mevcut olmadığını, bu sorunun askeri alanın yapılmasıyla büyük ölçüde çözüleceğini belirtti.

Özkan, yerel seçimlere yeni kadrolarla hazır olduklarını ifade ederek “Esenler halkına hizmetimizi en iyi şekilde yapmaya devam edeceğiz. Yerel seçimlerde belediyede ve meclis üyelerimiz içinde elbette teknik bilgide yeterli donamıma sahip arkadaşlarımıza yer vereceğiz.” diye konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorum yazınız
Lütfen adınızı giriniz