Ana Sayfa ESENLER ESDEF ZIT GÖRÜŞLERİ BİR ARAYA GETİRDİ

ESDEF ZIT GÖRÜŞLERİ BİR ARAYA GETİRDİ

Okunma Sayısı 2714
0

ESDEF’İN (Esenler Dernekler Federasyonu) Her Ramazan ayında düzenlediği ve bu yıl 8.’incisi yapılan iftar programına yine büyük ilgi vardı.

Farklı siyasi ve zıt görüşlerin katılım sağladığı iftar programı gayet samimi bir ortamda gerçekleşti.

Birlik ve beraberliğin vurgulandığı iftar yemeğinde ESDEF Başkanı Mustafa Kaplan, Destek ve katılımlarından dolayı Siyasi Parti temsilcilerine, STK Başkanlarına, Mahalle Muhtarlarına, Yerel Basına, İş adamlarına ve İftar programının düzenlendiği salonun işletmecisi Yalçın Karadayı’ya teşekkür etti

DİĞER STK’LARIN YAPAMADIĞINI YAPTIK

ESDEF Başkanı yaptığı açıklamada ‘’ Esenlerimizin Cefakar Yerel Basınının’ da katıldığı Esenler Dernekler Federasyonu’nun İftarında, Esenler için ilkler yapıldığını  gözlemledik, Esenlerde Hiç bir STK’nın yapamadığı bir iftar programını ESDEF olarak bizler yapıyoruz. Aslında biz olması gerekeni yaptık ve yapmaya devam edeceğiz.

ZIT GÖRÜŞLERİ BİR ARAYA GETİRDİK

Bizler yaptığımız tüm programlarda  ayrımcılığın ve tek tip siyasetçi  profili dışına çıkıyoruz. ESDEF tüm siyasileri bir Anadolu sofrasında toplayarak ne kadar önemli ve gerekli bir anlayışın temsilcisi olduğunu net şekilde göstermiştir.

Kardeşliğin ve uzlaşının ne kadar gerekli olduğu bir kez daha anlamış olduk’’  diyerek sözlerini  sürdüren Başkan Kaplan’ ‘’Mübarek Ramazan Ruhu ve Hoşgörüsü bu iftarda kendini yine gösterdi.  ESDEF olarak Esenlerin tüm önemli olan Derneklerini aynı sofrada buluşturduk, Her Derneğin ve her yörenin ayrı, ayrı iftar yaptığı Esenler İlçemizde, ESDEF Büyük bir açığı kapatarak aynı sofrada iftar yapmanın ne kadar önemli olduğunu ve bunu çok önemsediğimizi bir kez daha göstermiş olduk’’ diyerek sözlerine son verdi.

SON DAKİKA HABER: SUAT TÜRKOĞLU

CEVAP VER

Lütfen yorum yazınız
Lütfen adınızı giriniz