Ana Sayfa ESENLER Esenler’den Erdoğan’a Bağış

Esenler’den Erdoğan’a Bağış

Okunma Sayısı 1237
0

AK Parti Esenler İlçe Başkanı Umut Özkan ve Yönetim Kurulu’nun 24 Haziran’da yapılacak Cumhurbaşkanı seçiminde yarışan Recep Tayyip Erdoğan’a seçim kampanyasında kullanması için büyük bağış kampanyası başlattı.

Esenler Dörtyol Merkez camisinde Cuma namazını kıldıktan sonra Dörtyol meydanındaki AK noktada toplanan AK Parti teşkilat mensupları önce vatandaşları partiye üye yaparak başladıkları etkinlikten sonra Davutpaşa caddesinde bulunan Ziraat Bankası Esenler Şubesi’ne giderek Cumhurbaşkanı adayı Recep Tayyip Erdoğan’a seçimde katkıda bulunmak için adeta bir birleriyle yarıştılar.

İlk bağışı yapanlar AK Parti milletvekili Aziz Babuşçu, AK Parti milletvekili adayı Ayşe Böhürler, Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu ve AK Parti Esenler İlçe Başkanı Umut Özkan yaptı.

Bağış yaptıktan sonra Ziraat Bankası Esenler Şubesi önünde toplanan vatandaşlara ilk konuşmayı AK Parti Esenler İlçe Başkanı Umut Özkan yaparak vatandaşları miktara bakılmaksızın Cumhurbaşkanı adayı Recep Tayyip Erdoğan’a bağışta bulunmaya davet etti.

Daha sonra sırasıyla AK Parti milletvekili Aziz Babuşçu, AK Parti milletvekili adayı Ayşe Böhürler, Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu konuşmalarında 24 Haziran’da yapılacak Cumhurbaşkanı seçiminde Recep Tayyip Erdoğan’a destek vermeye çağırdılar.

 

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorum yazınız
Lütfen adınızı giriniz